Size baktığını farkettiğiniz kızdan hoşlanabilir misiniz?

Biri var.. Adı Oktay. Onu ilk gördüğümde ne bileyim çok yakışıklı olmamasına rağmen o gülüşü o neşesi etkiledi beni. Çocuk gibi zaten 19 yaşında olmasına rağmen.. Sürekli eğlenir, şakalaşır arkadaşlarıyla. Ama iyi kalplidir bu yüzüne yansımış, canım benim. Herneyse ben yine aşka geldim:D Onun eğlenmelerini, şakalaşmalarını izlerdim sınıfta ona bakardım bazen gülümserdim bile. Ama muhabbetimiz yoktu tabii. Daha sonra onunda bana olan bakışlarını yakalamaya başladım. Çaktırmadan atkısını düzeltirmiş gibi yapıp bana bakıyordu. Herkese benden hoşlandığını söylemiş. Sizce doğru mudur ki? Kendisi gelip konuşmuyor, hatta ben başkalarından öğrendiğimden beri kaçıyor.

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• cocuk utanmış konuşamıyor. biraz cesaret vermelisin. seninde hoşuna gidiyorrsa bırak bu iş olsun

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• herkese söylemiş senden hoşlandığını ve sana bakıyomuş daha ne arıyosun onu anlamadım adam hoşlanıyo işte

0|0
    0|0
  • Sende git arkadaşlarına hoşlandıgını söyle haber ona ulasırsa gelir söyler :)

0|0
    0|0
  • eğer kız güzelse (yani erkek güzel bulursa) o kız bakışlarıyla erkeği yataklara bile düşürebilir

0|0
    0|0
  • hemen ayrılırım

0|0
    0|0
  • sen hoşuna kaçıyorsundur yeminnen hoştlaşma olabilir:D

0|0
    0|0
  • Cesaretini toplandığında gelecektir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Hoşlandığını herkese söylemiş bir sana mı söyleyememiş :) Biraz utangaç tip galiba.Sen biraz daha bekle ama ondan adım gelene kadar gelmezse sen gider arkadaslarımdan duyduğum doğru mu falan diye muhabbete girersin ;)

1|0
    0|0
Yükleniyor...