Arkadaşlar popo sıkılaştırma nasıl olur?

squatta da yaptım yürüyüş de
gazlı içecekten uzağım
yağlı tuzlu yemiyorum
bol su içiyorum tavukyiyorum
amaaaa popom hep aynı çok yumuşak hiç sertleşmedi ve en beteri yürürken kıvırıyormuşum gibi yürüyorum tuhaf olan da sağ taraf öyle sol değil

Güncellemeler:
Şaşardım adam akıllı biri cvp verseydi

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• Niye istiyorsun ki sertleşsin? Sadece cinsellik mi düşünsün erkekler senle? Sevgilin olsa, bu popoyla ne düşünecek ki başka. Ne güzel deyip duracak hep. Çok güzel popo yapınca, cinsellikte anal isteyecektir karşındaki. O yüzden ideal popo yeter bence. Başına bela olur yoksa. :D

0|0
    0|0
    • Cinsellikle ne alaka? cinsellik düşünseydim sallanıyor diye memnun kalırdım dimi?
      Ayrıca anal manal bana sökmez haram yollar

• Ama işte bunu istiyorsun ya, sevgili yaptığında tek dikkat çeken yer popon olacak. Onu diyorum yani. Adam bakmasın mı, öyle güzel popoya? Sal kendini de demiyorum, spor yap ama fazla sıkılaştırmana gerek yok. Kendin için istiyorsun da, sevgilin olacak elbette. He ben sevgili istemem dersen, olur. :D

• Sağ taraf bağımsızlık ilan etmişse demek

0|0
    1|0
  • işte o yürüyüş herkesin hoşuna gidiyor, taş gibi olmasındansa böyle olup biraz da kalkık olması iyidir.

0|0
    0|0
    • İyi değil emin ol

• benim aklımdaki baya iyi, yürürken bile kadın ben burdayım diyor.. dans eder gibi yürüyor.. Sen farklıysan tamam öyle olsun

• Biraknnbu saçma seyleri

0|0
    1|0
  • duvara vur

0|0
    1|0
  • Şaplak atırt

0|0
    1|0
  • Eee taş gibi popoyu napacaksin? Yumuşak olmasi daha iyi işte ; P

0|0
    0|0
  • Sanayiye götür ayarlarlar

1|0
    0|0
  • o nasıl bişeymiş ya :) genel komple bacak hareketlerini yap squatınada devam et.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...