Bugün anneler günüymüş...

evet bugün anneler günüymüş ve her yerde reklamlar güzel sözler falan filan.. neyse soruma geçeyim annesini hiç görmemiş ve anne sevgisini alamamış bir insanın yaşantısında çektiği sıkıntılar nelerdir ve bu sorunlar kişiliğini ne kadar etkiler.. evlilik gibi durumlarda sorun yaşar mı?

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Anneler üzerine cok yazlır cizilir onlar herşey vs. Gibi. Ama bunu çocuğa sormak lazım...

Kimi Anne/Baba sever hisettiremez, kimisi bir sarılma yerine para verir al istediğini kendine, kimisi aslinda hic yoktur bir bakarsın zor anında yanında. Kimisi ise sevgisi vardir ilgisi vardir ama yine bir kusur bir eksik bulur ailesinde :-)).

Kendini eleştirme ya da eleştirken bitirme. Hayal ettiklerini keskelerini evlatlarına yap ama emin ol ki, onlarında sana karşı bir elestirsi olacak çünkü onların düşüncesi hayat şartları farklı. Hayirlisini dilemekten baska ne olur...

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bu mesaj bu sitede terbiyesizce yorum yazan ve bunları görüp kaldırmayan modlara ve adminlere:

Bu soruyu sorandan ve terbiyesizce cevap veren tüm üyelerin ailelerine acıyorum ve sizleri büyüten annelerin babalarınızın yüzüne tükürüyorum ! Yazıklar olsun size ve yazıklar olsun annelerinize babalarıza hepsinin yüzüne tükürüyorum ...

0|0
    1|1
  • sen misin O?

0|1
    0|0
    • :(

• link :))

• link al bakalım abisi:)

Erkekler Ne Diyor 3

• annesiz ve babasız büyüdüm bilmem pek üzgün değilim anneler günü benim için hiçbir şey ifade etmiyor.diğer günlerden farkı yok işte.biraz toplum içine karışmakta zorluk çekiyorum bir de.evlilik gibi bir durumda karşı ne biliyim sevgiye açlıktan dolayı biraz ilgi isteyebilir.

0|1
    0|0
  • bilmiyorum benm annemde bana kötü davranır sevmez saymaz böylesi daha ktü hiç olmasaydı diyorum bazen

0|1
    0|0
  • Hic annesi olmayan birisi annesinin eksikligini hissetmez.

Hic cep telefonu kullanmayan birisi de cep telefonunun yoklugunu hissetmez.

0|1
    1|1
Yükleniyor...