Murphy yasalarını yüzünden

size de oluyo mu kaçmaya çalıştığını sakındığınız şeylerin sizi gelip bulması ve hatta yapmıycam diye uğraştığınız halde gene bela gibi o şeyi yaptığınız anlar?

0|0
11|21

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 20

• Ne zaman elektronik alet alayım (telefon,pc,flash bellek hiç farketmez) illa ki bir arızası bir defosu çıkar.O yüzden bir şey alırken hiç endişe duymuyorum artı ya çabuk arızalanırsa diye.Biliyorum arızalısı denk gelecek bana :)

1|0
    1|0
  • sanki geçmişimden kareler canlandı gibi ama hatırlayamadım

0|0
    0|0
  • Aslında çok defa bu dediklerinin olmadığı da oluyor. Fakat sen bu olanları önemsediğin için, hep olanları kafana taktığın için sana sanki hep bunlar oluyormuş gibi geliyor. Alakası yok olmadığı da çok oluyor.

0|0
    0|0
  • İllaki buluyor, er ya da geç her konuda hemde. Mesela en yakın tarihli örneği veriyim. Kitap okumaktan sakınırdım fakat şuan 2 tane psikoloji kitabının analizini yapma gibi bir bela var başımda. :D

0|0
    0|0
  • aynen düsündügüm seyler basima geliyor, gecen hafta arkadaslarimla muhabbet sirasin annemle babam kalkip beni kontrole gelecekler düsünsene ayvayi yedik falan. sali günü annemle babam zili caliyor mezuniyet törenine geldik diye girdiler pat diye eve. rezil oldum ya...

0|0
    1|0
  • Bir ara çok sık oluyordu sonra umursamayınca kesildi ama.

0|0
    0|0
  • oluyor ...napacan ?

0|0
    0|0
  • yasa masa hikaye

allah özgür akıllı bir irade vermiş ameka üstelik sadece bize , başka hiçbir canlıya değil

ben düşünce gücüne inanırım ama onu da yaratan gene bizizdir..diğer herşey bence saçmalık ve bir nevi medidatif kendini rahatlatma ürünü

0|0
    0|0
  • Hayır. Hiçbi şey beni bulmuyo nedense.

0|0
    1|0
  • anlattığın tüm hayatımın özeti:(

0|0
    0|0
  • evet hemde çok oluyor

0|0
    0|0
  • hatasız kul olmaz :)

0|0
    1|0
  • Hocam sen kendini aşmışsın be bırakın zamazingoları inanmayın böyle şeylere :D

0|0
    0|0
  • peşimden ayrılmıyor nımıssızlar:D

0|0
    0|0
  • ne oldu hatırlamıyorum ama olmuştur...

0|0
    0|0
  • nasıl okunuyordu mörfi diye mi?

0|0
    0|0
  • Ne koydin kafana sen

0|0
    0|0
  • murphy yasaları da neymiş ya ne saçma

0|0
    0|0
  • murpy kanunları onların girdiği kalıp bence ne kadar takarsan o kadar çok üzülürsün

aklında olmayan bişey senı uzmez mesela ama sürekli bişeye takarsan hep sorun çıkarır bir türlü mükemmel olmaz

0|0
    0|0
  • oluyor nefsi şeyler mesela yok mastürbasyon yapmıyaçağım boşalmayım banyo yapmalı sabah iş var geç oldu vakit diyorum bir bakmışsın finiş hadi kalk banyo vs yat derken saat olmuş 3 .4 7 de kalk işe :)

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 11

• beyın ne dusunurse otomatıkman o seyın olmasına sebep olurmus olumsuz seyler dusunursen olumsuz olması beynının evrene gonderdıgı sınyallerden dolayı ımıs bende bunu gecen hafta bı semınırde bı konusmacıdan duydum. relaks ollmayı pozıtıf dusunmeyı dene.

0|0
    0|0
  • murpy yüzünden olumsuz ınsan oldum cıktım önce kötü düşüyüoruz iyi cıktımı sevınmeye alısmısız bır kere :D

0|0
    0|0
  • O yasayı kahretsinler ! Hepsi doğru :/

1|0
    1|0
  • acayip derecede takığım bu yasalara. hatta bazen bu kadar taktığım için mi hiçbir şeyim yolunda gitmiyor diye de düşünmüyor değilim

0|0
    0|0
  • halk arasında büyük konuşmamak olsa gerek

0|0
    0|0
  • evet oluyo

0|0
    0|0
  • Genellikle evet, bu yüzden kaçmak yerine ve keşkeler yerine iyi ve istediğim şeyleri düşünüp geleceğime umutla bakarım. Soru güzel 5*

0|0
    1|0
  • Yasası bata şişe ile intihar edeceğim:D

0|1
    1|0
  • Dita Von Teese?

0|0
    0|0
  • sen kötüyü düşünmek istemedikce beyin onu cekiyor.CE-sır kitabında bahsetmiş.

0|0
    0|0
  • Oluyor ne yazık ki

0|0
    0|0
Yükleniyor...