Angelina Valentine tutkum başıma bela olur mu?

Angelina valentine bana göre dünyanın en seksi ve en güzel kadını.Onun değeri gözümde çok farklı.

bazen diyorum ki, keske dünyanın en zengini ben olsaydım da onunla evlenip onu o film sektöründen çekip alsaydım.

bir gün sevgili hatta eş durumum olduğunda bu tutku benim ilişkime zarar verir mi?

siz sevgiliniz p..no yıldızına böyle tutkulu bir sevgiliniz olsa kızar mısınız?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• link

Şimdi sen söyleyince baktım da hatunun kendine göre bir güzelliği yok değil hani. Ha soruna gelecek olursak sevgilimin ilgi alanlarına karışmam çünkü karakterinin oturmasında belirli etkenlerden birinin de bu olduğunu düşünüyorum ki eğer ben onun bu yönlerine karışacaksam sevdiğim insanı değişmeye zorlamış olurum ve bu da ilişkiyi zedeleyen etkenlerden biri olur diye düşünüyorum. Saygılar. :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• hikayende tek takıldığım nokta ''dünyanın en zengini ben olsaydım da onunla evlenip onu o film sektöründen çekip alsaydım.''

allah aşkına ne sanıyorsun bunları..asgari ücretle geçinmeye çalışan zavallı orduları mı

en bilimum kenar mahalledeki sürtükler bile biz mal sürüsü erkekler sayesinde dünya kadar para kazanırken

bu her yere kapak olmuş dünyaca bilinen kadının ne kadar kazandığını ben hayal bile edemiyorum

0|0
    0|0
  • Kadın kusmuk be. :/

0|0
    0|0
  • yok canım kızarmıyım heç :D

0|0
    0|0
  • kadın harika bir ateş parçası bence

0|0
    0|0
  • fakat lez detected

0|0
    0|0
  • Simdi baktim pomocuymus. Esmer olmasi tamam ama o kadar da seksi gelmedi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Megan Fox da striptizci bir bayana aşıkmış sen gibi diyebiliriz. Şimdi bir erkekle evli. Sanmıyorum..

0|0
    0|0
Yükleniyor...