Iphone u olan zengin mi şimdi

Neden öyle gözüküyor dışarıdan bakınca iphone u var aaa bu zengindir

0|0
9|32

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 31

• Zenginlikten öte şoyle bir durumda var...

İş hayatı çevresinde mesela görüşmelere giderken iphone'u olan 1 adım öndedir.

ama saçmalıktır...

Hani derler ya dost başa düşman ayağa diye; ona eli'de eklemek lazım :))

Şahsen apple ürünlerini kullanmama rağmen iphone satıp sony kullanan birisiyim ve oldukçada memnunum.

1|0
    0|0
  • bendede var ama zengin filan değilim :D alakası yok biz çok seviyoruz para harcamayı boş yere.kredi kartıyla herkes alabilir sonuçta 12 18 taksit yapan yerler var herkeste öyle alıyor ya da faturalı hattı vardır öyle alıyor ben öyle aldım mesela annemin faturası üzerinden ayda 50 tl ödüyorum.

0|0
    0|0
  • üke de 2-3 milyar iyi para kabul edilince o parayı da bir telefona yatıranı görende öyle gözüküyor haliyle..

0|0
    0|0
  • Benim tanıdığım çok zengin olan ama cebinde kamerasız telefonu olan kaç kişi var, ben mesela eskiden durmadan telefon değiştirirdim zevk için sonra sıkıldım aldığım N8'i bile tanıdığa hediye ettim ve 100 Tl'lik filan bir telefon kullanıyorum, İphone kullanmıyorum ama istesem alırım yani bununla zenginliği bağdaştıranlar çok tuhaf geldi, adam işime yaramıyor der ve almaz illa parasının olmaması gerekmiyor.

0|0
    0|0
  • Ben de kullanıyorum ama zenginlikle zerre kadar ilgisi olduğunu düşünmüyorum. Sadece marka tercihi, bundan ibaret. Günde en az 10 kişinin elinde görüyorum.

0|0
    0|0
  • Zengin değilim ama iPhone 5 ( 15 inç MacBook Pro ) ( iPad New ) ( iPod Touch 5 ) vallahi hepsi var bende Japonya'dayim ucuz ve kullanışlı not zenginde sayılmam tc de bir evim bir arabam birde demir dograma dukanim var bide 100 kovan arım var hepsi bu Buda zenginlik değil yas 34

0|0
    0|0
    • 5 kavanoz bali 100 TL'e satan adam sen misin?

• Yok ben balı sadece Adana CEYHAN civarında satıyorum öyle marka falan değil katiki madesi yok doğal genelde alıcılar tanıdıklarım çünkü çok fazla bal çıkmıyor yılda 3 bin kg oda cevreme ancak yetiyor

• daha ıphone u olan bir zengin görmedim.

1|0
    0|0
  • açlıktan agzı kokupta o telefonu kullanan insanlar var malesef, bizim insanımız baktığı şeyi gördüğünü zanneder aslında olay budur.. ve yine ayagında adisdas ya da nixe olupda ayfon kullanan insanımızda işin öbür tarafı, markafoni gösteriş vs..

0|0
    0|0
  • zengin değildir gösteriş delisidir :d

2|0
    0|0
  • Bunlar öğrencilik dönemi- soruları çalışma hayatına girince herkesde blackberry ya da iphone var zaten herkes zengin mi?

0|0
    0|0
  • bende ıphone var ama kontor alacak param yok :((

0|0
    0|0
  • ı phone alıyolar açlıktan ağızları kokuyor yemişim öyle zenginliği:D

hepsi değil ama çoğunun cebinde 1lirası yok ı phone var:D

0|0
    0|0
  • İşte öyle gözüktüğü için elindeki olan olmayan tüm parasıyla iphone alan adam ertesi gün simit almaya para bulamıyor :/

0|0
    0|0
  • Alakası yok. O görgüsüzdür biraz, biraz da heveslidir.

0|0
    0|0
  • ne zengini ya adam 24 ay taksitle iphone alıyo :)

1|0
    0|0
  • iphone 5 im varda para hala babadan geliyor üniversite yeni bitti. iki ay sonra ilk maasimi alacam :)

0|0
    0|0
  • Onu bılmem ama benım bulundugum yerde 5 yasındaki cocukta bıle iphone var :D

0|0
    0|0
  • yok yaa kezbanın iphone var kontorlü hattında tlsi yok .d .d .d

0|0
    0|0
  • sanmam telefona ya da içtiği sigaraya bakarak zengin olduğunu anlayamayız çünkü herkeste ıphone ya da ona yakın telefon var öğrenci olduğum parlıament sigara içiyorum ama zengin değilim mesela

0|0
    0|0
  • Steve Jobs un Torunuyum Ama Ericsson Gh337 kullanıyorum

1|0
    0|0
  • sadece gösteriş gibi biraz.

1|0
    0|0
  • Iphone herkezde var önemli olan BMW :)

0|0
    0|0
  • bir telefona 2 bin veren benim gözümde zengindir. 5 sene sonra çöp o telefon.

0|0
    0|0
  • bende iphone 5 var ama hediye geldi para vermedim 4 üde o şekilde hediye gelmişti :)

0|0
    0|0
  • devlet bize ayfon vermiiiğ

0|0
    0|0
  • benim telin arka kapağı bantlı ne ayfonu

0|0
    0|0
  • bende nokia x6 var düşüre düşüre vida yerleri kırıldı saç lastiğiyle tutturdum bir alttan bir üstten ama zenginim telefonla alakası yok yani :D

0|0
    1|0
  • Bütün paramı ayfona verdim.Fakirim şu an

0|0
    0|0
  • O değil de bir mekana oturmaya gelip ilk işi cebindeki ayfonu masanün üstüne koyup gerilen tipler oluyor ya acaip ayar oluyorum

0|0
    0|0
  • Turk milletinin gosteris meraki iste. Ezik buzuk isler ya...

1|0
    1|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 9

• ayranı yok içmeye, tahtırevanla gider sıçmaya denen söze uyan insanlar bunlar. nereye zengin oluyorlarmış

1|0
    0|0
  • İphone telefonu olup ödemeli atanlar biliyorum :/ Ufacık taksitlerle alınabiliyor artık bunlar ,abartmamak gerek.

0|1
    1|0
  • Zengin diye düsünmüyorum burada herkeste var ! Telefonla zenginlikmi olurmus ?

0|0
    0|0
  • Bütün mal varlığı o telefon olanlar var :)

1|0
    0|0
  • yok öyle birşey ya çoğu çin malı hahahahaahah

0|0
    0|0
  • :-) Dış görüşlere aldanmayalim. Zengin Fakirlik belirtisi olmadığı kesin ama...

0|0
    0|0
  • İphonem yok fakirim.

1|0
    0|0
  • :Dbeyazsa zengin siyahsa fakirmiş

0|0
    0|0
  • ayfonu olanlar özenti be :D afyon niğde boş! Gel istanbula burda coş!

1|0
    0|0
Yükleniyor...