Galatasaray alkışlanır mı bugün?

daha önce sorulmuş olabilir kusura bakmayın. sizce bugün fenerbahçe futbolcuları ve taraftarları galatasarayı alkışlar mı? :)

0|0
8|22

En İyi Kız Görüşü

• alkışlamazlar bizim ülkede fanatizm centilmenlikten daha çok seviliyor.

0|1
    0|0
    • aynen. su şişesi olayından hareketle bizimkiler kafalarına kask takıp çıksalar daha iyi olacak :D

Kızlar Ne Diyor 7

• Alkışlamam.

0|3
    0|5
  • yüzüncü yılda tek şampiyon olamayan büyük takım 6alatasaray ve yüzüncü yılımızda şampiyon olarak gittiğimiz samiyende ( o maç nasıl devam etti anlayabilmiş değilim) sahada çimlerden çok su şişeleri demir parçaları koltuk bozuk para vs herşey vardı. şimdi çıkıpta bunlar bizi alkışlamalı diyebilen olduğunu sanmıyorum.

0|2
    0|2
  • inşallah...

0|1
    0|0
  • Sanmıyorum

0|1
    0|0
  • onlar bizi niye alkışlamıyor

0|1
    0|0
  • 1 haftadır alkışlıyorum hala yetmedi yetmeyecek :)

0|1
    0|0
  • Alkışlamazlar.

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 22

• Alkışlamak saçma neden bir takım rakibini alkışlasınki yemişim centilmenlik kardeşlik dostluk safsatalarını külaha anlatsanız sie lan der.kaldıki ayrıca alkışlanmayı bekleyende önce alkışlayacak sonra alkış bekleyecek.Beşiktaşım Oleeeeeeeee:/

0|5
    0|0
  • alkışlanmaz pehlivan

0|2
    0|1
  • alkışlamayacaklarını günler öncesinden söylediler zaten banada aptalca geliyor bu muhabbetin açılması ne yapacaklar maçtan önce ya da sonra fenerbahçeli futbolcuların gsli futbolcuları alkışlama seramonisimi yapılacak :D daha önce hiç böyle birşey görmedim dünyanın hiçbir yerinde ya da duymadım.

0|1
    0|0
    • :) emirates'te manchester united alkışlandı 2 hafta önce

• onlar ezeli rakip değiller ama :D real barçayı ya da m.city m.utd yi alkışlarsa tamam :D yad olympiakos panathinaikosu :D

• bükemediğin bileği öpeceksin.

0|1
    0|0
  • Malesef alkışlamazlar.

0|2
    0|0
  • alkışlamalarını istemiyoruz

0|2
    0|0
  • alkışlamazlar ne anlar onlar centilmenlikten fair playdan

0|2
    0|0
  • çok güzel oynadılar ya kalkıp bide alkışlayacaktım.sahaya çıkarkenbile yarın acaba hangi kızla çıksam veya hangi barda dağıtsam diye onu düşünmüşlerdir.Allah bilir.Kazansaydılar bile bu fotbolla sevinirmiydim o bile meçhul.

0|1
    0|0
  • bizim rahmetli Özhan Canaydın 6-0 lık maçta bile alkışlamıştı feneri işte keşke herkes onun gibi fair-play ruhlu olabilse

0|2
    0|0
  • alkışlasalarda öperler alkışlamasalarda

0|2
    0|0
  • hayır alkışlanmaz kimse 2007 yi unutmadı

0|1
    0|0
  • iki takımda alkışlanmaz

0|1
    0|0
  • alkışlamamak için bin dereden su getirdiler yok şöyleymiş yok böyleymiş alkışlamazlar bence

0|1
    0|0
  • ben beşiktaşlı olarak söylüyorum bunu

bir zamanlar gs -fb maçı vardı sami yen'de fb şampiyon olarak çıkmıştı o maça o meşhur su bombardımanının şie bombardımanının olduğu maç

sence olur mu böyle bir alkışlama şimdi ?

0|1
    0|0
  • Türkiye buna daha hazır değilmiş !

(*_*)

Hazırlayın öncü olun.

0|1
    1|0
    • birlerine ağır gelmiş bu sözler eksi vermiş,

bana ne benim tek aşkım BJK.

başka bir yaklaşım, "Nasılsa ben olmayacam, niye ellerim yorum alkışlıyım"

• Bir galatasaraylı olarak diyorum ki HAYIR malesef.. Keşke olsa böyle bişey ama olmaz.

0|1
    0|0
  • Futbol için kavgalar edilen, cinayetler işlenen bir ülkede ne alkışı bekliyoruz ki?

0|2
    0|0
  • Alkışlamazlar alkışlamasınlar da o zaman kadıköyde şampiyonluğumuz ne tadı kalır ki :)

0|2
    0|0
  • alkışlanmaz kardeşim

0|1
    0|0
  • asla tabi kı :) futbol holıganlıktır :P

0|1
    0|0
  • Halbu ki bilmiyorlar alkışlarlarsa şerefleri yükselir tabii ki alkışlasınlar ama nerdeeee .

0|1
    0|0
  • alkışlamamız için bir sebep söyle

0|1
    0|3
Yükleniyor...