Bir bayanın kendisinden genç bir erkekle ilişkisi olmasına/evli olmasına nasıl bakarız?

Kendimiz dışında ailemiz, tanıdıklarımız, çevremiz de söz konusu, her ne kadar son kararı bir verecek olsak da onların da bir şekilde etkisi altında kalabiliyoruz zaman zaman... Toplumumuzda insanlarımız bir bayanın kendisinden genç bir erkekle ilişkisi olmasına/evli olmasına nasıl bakar?

Ben şahsen kendimden 1 yaş dahi küçük birisi ile çıkmam diye düşünürken, benden 3 yaş küçük birisi ile ilgili bir şekilde aklım karışmaya başlar oldu.

Ve ben de bu önyargımı ufaktan sorgulamaya başladığımı fark ettim.

Siz neler düşünüyorsunuz?

İyi geceler herkese

0|0
8|22

En İyi Erkek Görüşü

• Bunları hala mevzu diye tartışmak bile şahsıma külfet geliyor.

Gönül, akıl ile yönetilmiyor kime ne zaman nerede meyil edeceği kontrol edilemez.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Vallahi benimde bir bayanla ılımlım oldu ben 32 yaşındayım o ise 49 her şey ilk basta çok iyidi ama sonra kıskançlık porlemleri başladı ve iki sene sonuda biti bayan Almanya'da oturan bir türktü bende japonyadayim kaç defa yanıma geldi tanı bitmesinde aramızdaki mesafede başlıca sebebiti

1|0
    0|0
  • Bence sorun olmaz, hatta olmamalı.

1|0
    0|0
  • bana 31 yaşında kadın aşık oldu aramızda 10 yaş vardı istemedim bu biraz uçarı bir rakam çünkü sevsem umursarmıydım bilmiyorum ama bana göre aşk rakam tanımaz olgun düşünen biriyim ve böyle ayrıntılara takılmamalı insanlar gerçekte rakam diye bir şey yoktur var mı? hayır yok bunları insanlar uydurdu o yüzden rakamlar hayatınızı etkilemesin

1|0
    0|0
  • Bu normal yani. İnsan insanı sever. Tersi olunca normal de bu durum neden anormal olsun. Arada öyle ahım şahım bir yaş farkı yoksa, lokum gibi de olur :)

1|0
    0|0
  • 3 5 yaşın çok fazla sorun olacağını sanmıyorum ama 10 15 20 yaş varsa sübyancı gözüyle bakarım.

1|0
    0|0
    • 10 15 ve üzeri hayal gücüme dahi sığmaz zaten, katılıyorum.

• Sübyancılığa kaçmamak kaydı ile olabilir diyorum. Ancak evli biriyle ilişki yaşamayı toplum kaldırmaz doğruda değildir.

1|0
    0|0
  • tercihen uzun ılıskıde buyuk kadınları tercih ederim...

Çunki kadınlar erkeklere göre çok daha geç olgunlaştığını savunurum.

2 onceki kız arkadaşım 32 yaşındaydı ve ben 25 yaşındayım.

1|0
    0|0
  • Normal, baba kız anne oğul kader fark yoksa

1|0
    0|0
  • benden 6 yas büyük kizla ciktim , yok böyle bisey. kiz mimardi , edebiyatdan anlar, bebek gibi seviyordu beni , her yönden uyum sagliyordu. gecenlerde konustum simdi bir kizi varmis ellerinizden öper.

1|0
    0|0
  • Anne veya dadı psikolojisine girilmeyecekse zararı yok.

1|0
    0|0
  • bende hep benden byük kadınlardan hoşlanmışısımdır..

1|0
    0|0
  • elbet kötü bakar ama bazen şartlar alır götürür seni yanlışın icine..

2|0
    0|0
  • bi kaç yastan bişey olmaz da hanı 5-10 yas fark olursa da olmaz yanı :)

1|0
    0|0
  • 3 yaş nedir ya. onu mu sorun ediyosun boşver bişey olmaz sen seviyosan gerisi hikaye

1|0
    0|1
  • çok güzel bakarım ne güzel ahlaklıyım bea

1|0
    0|0
  • 2-3yaş küçük olabilir erkek onun dışında olumsuz bakıyorum;)

1|0
    0|0
  • oldurmaz denileni olduranda varmış demekki:)

1|0
    0|0
  • bişey demem baaane sanki

0|0
    0|0
  • Yaşın önemi olmaz bana göre anlaşabildikten sonra.

1|0
    0|0
  • Ee ne demişler büyük lokma ye, büyük konuşma. Neredeyse tüm kızlar olmaz der ama aşk bacayı sarınca yelkenler for. Takmayın yaşı kafalar uyuştuktan sonra rakamlara takılı kalmak kaliteli iki malın rakamları yüksek olanı almak gibi enayicedir..

1|0
    0|0
  • benden 4 yas büyük biriyle ilişkim vardı.tek 1 sorun oluyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• hayır hayır bunlar doğal bizim bir komşumuz vardı kadın kocasından 11 yaş büyük arkadaşım var kız oğlandan 2 yaş büyük cok mutlular

1|1
    0|0
  • Arada fazla bir fark yoksa sorun olmaz benim icin, ama bende buyuk olmasini tercih ederim :)

1|0
    0|0
  • Akıllı kadınmış derim:)

1|0
    0|0
  • Benden küçüklerle ilişkim olmaz

0|0
    0|0
  • Nescafenin 4ü 1arada ne ara çıktı nan:D

0|0
    0|0
  • ilerde yaşlanınca sorun olur Allah yardımcın olsun

0|0
    0|0
  • suan aynı durumdayız desene asla kendimden küçük biriyle olmam olgun kişilerden hoşlanırım derken nerdeyse aşık olcam ufaklıga :P gerçi bir yaş var aramızda amaan nolcak sanki gayet normal :)

1|0
    0|0
  • Benim eşim benden 3 yaş küçük..

1|1
    0|0
Yükleniyor...