Beşiktaş Gomez ve Eto'o nun işini bitiriyor, sona az kaldı. Şampiyon belli arkadaşlar, görüşleriniz neler?

Beşiktaş Gomez ve Eto'o nun işini bitiriyor, sona az kaldı. Şampiyon belli arkadaşlar, görüşleriniz neler?

Güncellemeler:
ge
o sene bu sene değil her sene şampuanız :D
stadımız var yeps yeni hemde :D

0|1
2|9

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• sen bizi güldürdün allahta seni güldürsün :D

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Hmm bisey soracam fenerbahçe şike yaptımı

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 8

• Tamam gizli , Beşiktaş in şampiyon olması seni pek mutlu etmeyecek ama takma kafana

0|1
    0|1
  • galatasaray kimi alır forvete😑

0|2
    0|0
    • ibrahimoviç cepte bir yıldız daha patlatabilir yanına ek yapıp :D

• nani rvp gel, nce fener için öyle diyorlardı

0|1
    0|0
  • Geçen sene fener için diyorlardı aynısı hiç belli olmaz bence

0|1
    0|0
    • etoo, gomez bitti gibi bir şey çarşamba günü açıklanacak yeni stadta var o sene bu sene değil her sene şampiyonuz artık

• Bu sene Galatasaray şampiyon buraya yazıyorum

0|1
    0|0
    • tam burayamı, yeni stadımız var, gomezli etoo lu beşiktaşı durduramazsınız, şampiyon biziz

• beşiktaş 3 ün 1 ini alır, avucunu yalayacak

0|0
    0|1
  • gomez geri gelmeyecek eto tek başına hem ligi hemde avrupayı kaldıramaz bu sene beşiktaşlılar şampiyonluk beklemesin

0|1
    0|0
    • o sene bu sene değil her sene şampiyonuz, bak görürsün biz milyonlar olarak innadık gelecek, yeni stadımızda var üstelik son teknoloji

• kardeş her sene şampiyonuz diyorsunda beşiktaş 10 yılda 1 şampiyon oluyor stadtaki teknolojide şampiyon yaptırmıyor

• kardeş öyle deme duraklama devri bitti şampiyonlar ligindede gruplardan çıkıp üstlere tırmanacağız yeni stadla her sene biziz

• Transferle şampiyon olunsaydı fener kimseye bırakmazdı

0|2
    0|0
    • kıskanıyorsun gomezi ve etoyu almamıızı :D

• Neyini kıskanayım :) sadece görüşümü belirttim, hemen hemen her sene transfere en çok para harcayan fenerde o yüzden dedim

• :D tamam kızma

Yükleniyor...