Sizce beşiktaş yeni stadıyla inönüdeki o muhteşem atmosferi tekrar yakalayabilecek mi?

bir beşiktaşlı olarak buna çok inanmak isterim ama biraz zor gözüküyor gibi çünkü o mabedin ayrı bir yeri var,ayrı bir havası var siz ne düşünüyosunuz?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• güzel günler bizi bekler az kaldı.yeni stadımızla tekrar doğacağız

2|3
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

• bende bundan korkuyorum.. umarım Çarşı dağılmaz !

0|2
    6|1

Erkekler Ne Diyor 8

• link

Her yerde yakalayabilir diyorum :)

0|1
    2|1
  • Dostum yanlış anlama ama Beşiktaş.. Fenerbahçe ve Galatasaray varken olmaz bu iş..

5|2
    2|3
    • zaten yorumundan bişey anlamadım ne demek istediğini.

• Başarı neden yok sence, çünkü Fenerbahçe'nin ve Galatasaray'ın saha dışı oyunları var. Futbolun içinde olan hemen her insan bilir bunları. Sana en az 5 yıl Beşiktaş'ın saha dışında elinden alınan şampiyonluğunu gösterebilirim. Biraz futbol öğrensen daha iyi olucak sanırım

• besiktas ne bee

• BEŞIKTAŞimizla ilgili iyi yorumları yapanlara eksi verenlerin kuyruk acısı ne acaba? Edirne'den kars'a, dünya'dan mars'a ne kadar BEŞIKTAŞ düşmanı varsa ...'im

1|3
    4|3
  • beşiktaş desibel rekorunu bu sahada kırdıysa yeni sahada sesten cam çerçeve kalmaz tuzla buz olur

1|3
    2|1
  • Taraftardan bahsediyorsak tabiki yakalar bu ruh meselesidir.Galatasaray yeni stadında aynı ahengi yakaladı Real maçıyla perçinlendi bu durum. Beşiktaş Taraftarı yeni stadyumunda da aynı atmosferi yakalar. Başarı ise stadyumla filan olacak iş değil. Paraya bakar. Mesela bugün Galatasaray Fenerbahçe taraftarı Storelerden lisanslı ürün alıyor. Kendine eşine kızına yetmiyor dostuna alıyor Beşiktaşta pek bu durum yok ama taraftar ruhu her zaman olacaktır...

1|0
    3|1
  • anlayamaz kimse bu aşkı...

1|2
    5|2
  • umarım ama zorrrrr

0|0
    1|0
  • onu bilmiyorum da sarayın havalandırmalarına dokunmasalar iyi olur

0|0
    2|1
Yükleniyor...