Yavaş Yavaş Unuttuğunuzu Nasıl Anlarsınız

Evet arkadaşlar yavaş yavaş acısının geçtiğini. Artık canınızın çok yanmadığını alıştığınızı Nasıl fark edersiniz.. Örneğin ben artık onunla beraber dinlediğim şarkıları dinlemeye başladım sayılır.

0|0
9|1

En İyi Kız Görüşü

• onu görmedikçe acı azalır geçmez ama bir karşına çıktımı ya da bişiy yazarsa sar en başa bende öyle oluyo şahsen unutamıyorum ,biraz daha günlük hayata katılmaya başladığın az da olsa gülümsemeye başladığında acınında azaldığını hissediyosun ,yada hissizleşiyo insan öyle söyliyim

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Unutuyorsun ya da alışıyorsun..N e kadar kaçarsan o kadar özelleşiyor kalbindeki senin için..Ama ne kadar üstüne gidersen korktuğun şeylerin o kadar alışıyorsun sıradanlaşıyor çünkü..

1|1
    0|0
  • bi sabah uyandığımda her zamankınden farklı olarak kahvaltımı yaptıktan sonra aklıma gelıyorsa unutmusumdur.normalde sabah uyanır uyanmaz aklıma ilk gelen o olur yoksa

0|1
    0|0
    • evet oda var bende dikkat ediyorum ona

• Resmini gördüğünde kalbin çarpmıyosa bitmiştir o iş.

0|1
    0|0
    • yok ben daha o kategoriye gelemedim

• üzgünüm dostum daha yolun var ama merak etme geçiyor atlatıyosun.

• Eskiden ne zaman canım yansa onun ismi dökülürdü dudaklarımdan, o yanımda olsa canım acımazmış gibi gelirdi . Yere düşen bir çocuğun anne diye ağlaması gibi birşeydi yani. Şimdi biliyorum ki gelse saramaz yaralarımı.

0|0
    0|0
    • acı var mıacı içini dökmüşsünde acı var acı

• ne olursa olsun 9 yıl çok Erkek daha kolay alıştırıyor kendini Yada başka bir hayata daha kolay geçiyor herhalde Kadın duygusallığı atamıyor üzerinden

• evt ne yazık ki duygusal varlıklarız :)

• olumlu bak bence...insallah hep den unutursun..

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim Bitti ya sıkıntı yok kurtuldum sayılır

• arada sırada aklıma gelen bir şey artık aklıma gelmez daha önemli bir şeyleri hatırlarım sürekli

0|0
    0|0
  • geceleri yastıga basımı koydugumda her gece düsünmeden uyumazdım artık düsünmeden de uyuyabiliyorum cogu zaman ama sarkılarını dinlemeye cesaretim yok aklımı basımdan alıyor hala...

1|0
    0|0
    • biraz daha zaman ha gayret :)

• neyse ben cıktım iyi geceler..

• kendine iyi bak nerde yaşadığını söylemedin

• ben onu unutmak için onunla geçtiğimiz gittiğimiz yerlerin hepsine yalnız gidiyorum ,böylelikle anım kalmamış olur doğrumu yapıyorum bilm,yorum

0|1
    0|0
    • yara deşilmiyor mu

• evet öyle oluyo o anlarda çok zor oluyo ama korkulaım üzerine gidiyorum başka çare bulamadım ,birdaha düşündüğümde çok aklıma gelmiyo çabalıyorm yani

Erkekler Ne Diyor 1

• Ulan 8 sene geçti hiç düşünmediğim halde rüyama girse bile 3 gün malak gibi gezerim.Hem de platonik olmasına rağmen...Kalpten çıkmıyor ama gömmeyi başardım.Arada bir hatırlatan şeyler toprağı üzerinden atıyor işte...

1|0
    0|0
Yükleniyor...