Evlendikten sonra başkasına aşık oldunuz ?

Çoğu ben bakmam falan başkasına diyecek ama oldunuz diyelim..siz hayatınıza nasıl bakarak nasıl yön verirsiniz NE kararlar alırsınız?

Not: Bunlar günah saçmalamayın gibi gibi yorumlar yazmayın lütfen..Hepsini gayet iyi biliyorum sadece insanların aşka bakış açısını merak ediyorum

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• aranırsan başkasına da aşık olursun.aşk psikolojiktir. tut ki oldum.kendimi vazgeçirmeye çalışırım.ama vazgeçiremiyorsam da bunu eşime anlatırım iş benden çıkar artık.öyle kabul eder ya da bu evlilik biter.ama evli iken asla bir başkası ile eşimi aldatmam.aşık olursam bile içimde yaşarım .bunu söyleyebilecek kadarda tanıyorum kendimi.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ben öyle şey yapmam cevabını kabul etmiyorsunuz; sonra da bakış açısı merak ediyorum diyorsunuz. e bakış açım bu demekki.

0|0
    0|0
    • neden büyük konuşuyrsun birgün başına geldi diyelim

• senin gibiler yüzünden düşüncemizi de söyleyemez olduk. lahavle vela ya.

• aman tamam ya :D yapmazsın..bişi demedim

• Sen evlendiğinde inşş eşin başkasına aşık olurda o zaman aşk neymiş anlarsın :)

0|0
    0|1
    • ne oldu zoruna gitti herhalde :) hemen bedduaya başladın..

• Ben evli değilim :) evlenincede eşimi aldatmayı düşünmüyorum ki..sana söyle söyleyim ben okudugum gördüğüm en güzel sözleri bile eşime saklarım başkasına söylemem...bu sadece bir soruydu beddua edilecek bişi yoktu...bnce davranışın çok çocukça

• soruların altında bir gizlilik payı vardır

• asık olmadıgım kişiyle evlenmeyecegime göre evlendikten sonra baskasına asık olmam imkansız..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• aşk denilen şeyin türün devamı için beynin bir oyunu olduğunu düşünürsek , aşık olduğunu sandığın kişiyi zamanla unutursun

0|1
    0|0
Yükleniyor...