Merhaba arkadaslar, bı sorunum var... merak edıyorum.

Merhaba arkadaşlar, eskı erkek arkadasımla yaklasık 10 aydır ayrıyız. Ama her fırsatta ya da sudan sebeblerle bana mesajlar atar ve arar. en son konusmamızda ayrılıgın sucunu bırbırımıze atıp durduk ve ayrılıktan sonra hıc konusamadıgımız kadar duzgun bı konusma gerceklestırdık.nı evlenmek ıstedıgını soledı kısaca. benı hala sevdıgını, baskasının olmasını ıstemedıgı ıcın sureklı aradıg nese asıl fıkrınızı almak ıstedıgım mevzuya gelıyım... bugun bı kahve falı bakırdım ve falımda yenı ve hayatımı gecırecegım bırı cıktı. bnde bu falı ses kaydı yapmıstım, gonderıp gondermemekte kararsız kaldım dınledıkten sonra ve gonderdım. falımda onun bı karanlıkta boguldugu ve benım onu orda bırakarak kalbımın aydınlıgına yurudugum tarzı seyler cıkmıstı. sonuc olarak hc bı tepkı vermedı... ne dusunuyo ne hıssedıyo cok merak edıorum. kendınızı onun yerıne koyarak cevap verırsenız coook mutlu olurum. sımdıden zaman ayıran herkese tesekkurler

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Sana gülerdim ben onun yerinde olsam.. Birdaha da karşıma çıkma derdim.

Fal göndermişsin çocuğa çok komik inanamıyorum... Adama söylerler sen kimsin de benim karanlıkta boğulduğumu bana söyleyebiliyorsun?

Çocuk seni sevdiğini ve evlenmek istediğini söylediğinde bunu yaptığına inanamıyorum ya... Resmen çocuğu hançerlemişsin arkasından..

Yazıklar olsun sana...

0|0
    0|0
    • oha ya bu kadar agır mı algılıyosun

• hıc bıse bıldıgın yok onu ben terketmedım, benım yuzumden ayrılmadık. arkadas sevdası yuzunden ayrıldık, bu yuzden pısman ama belkı baskasıyla mutlu olurum umudu yuzunden gercekten caba harcamıo. bu da benım zoruma gıdıo benı aramayı kes dıorum onuda yapmıo. sureklı aklımı karıstırma modunda. konustugu bırılerı var, bılıorum. onlarla olmadıkca bana sarıo. benı sevdıgıne emınım ama olmuycanında bılıncındeyım. bu yuzden benden uzaklassın ıstıorum

• Haaa... O zaman sallama sende, numaranı falan değiştir. Onun seni araması bir yandan hoşuna gidiyor demekki. Eğer gerçekten rahatsız olsaydın sana ulaşmasını çaat diye engellerdin..

Öyle erkekler var malesef, aradığını bulamayınca geri dönen ve başka birini bulduğu anda şıp diye başka kıza uçmaya hazır olan erkekler...

Ondan derhal uzak dur bence..

(Gördüğün gibi ayrıntı öğrendikçe yorumlarım değişiyor. Tek taraflı falan değilim)

Erkekler Ne Diyor 4

• geçmişe dönüş yapmak istediğine göre kız bulamamıs demekki , yeniden beraber olsanız da yine ayrılırsınız

0|0
    0|0
  • senden uzak dururum

0|0
    0|0
  • kadere hayata şansa ve ssana küfreder isyan ederdim

0|0
    0|0
  • Fal'a inanma falsız kal.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bi bitiremediniz şu eski erkek arkadaşları. bak kendin diyorsun. ESKİ. bildiğin kitap baştan okunmaz. zamanını onun için harcamaya değer mi. bil kendinin değerini

0|1
    1|0
  • yol ver eskiden hayır gelmez ehemn

0|1
    0|0
Yükleniyor...