Üst üste bu şoklar ne yapmalıyım?

Benim erkek arkadaşım Danimarkalıydı. Ben de orada yüksek lisans yaparken tanışmıştık. O takımın rugby takımındaydı İskandinav erkeklerini tarif etmeye gerek yok kesinlikle çok yakışıklılar. Ikı seneden beri beraber aynı evde kalıyorduk bildiğiniz karı koca ilişkisi gibi herşey güzel gidiyordu. Ama sonra benim bu insandan çekmediğim kalmadı. Kirayı bana yıktı sonra kredi kartımdan müthiş harcamalar yapmaya başladı kendi borçlarının haddi hesabı yoktu zaten. Prenses annelerinin prensleri. Çok kavga etmeye başladık. Evde türlü türlü maddeler buldum sonra bunların bagımlılık yapan maddeler olduğunu öğrendim. En sonunda da beni aldattı hem de bir erkekle. Aralarında aylardır ilişki olduğunu iddia eden çocuk bana ilişkiye girdikleri videoyu da atıp bir bir herşeyi anlattı. Ve ne lanet olsun ki o çocukta bir Türktü. Erkek arkadaşıma durumu sorduğumda ise bunu çok doğal bişeymiş gibi karşılamam gerektiğini söyledi. Bir de zaten çok önceden ayrılmayı planladığını... İnanılmaz canını yakmak istiyorum ne yapabilirim ben bu adama? öfkem dinecek gibi değil

0|0
7|13

En İyi Kız Görüşü

• kıllı bir erkeği sana tercih ettiği için mi bu kadar kızgınsın ona?

boşver.

2|1
    0|0
    • Genelleme yapmayalım, kılsızlarımızda var hatta sakalı bile çıkmayanları... klşasd :)

• kıllı erkeklere karsı bir tutumun mu var bende kıllıyım ne olmuş :D gögüs kılları var yanı :D

• Çaktırmadan sakalımın bile çıkadığını söyledim gerçekten çaktırmamışım onu anladım. klş j:)

Erkekler Ne Diyor 13

• sanırım o çocuk müslüman değil.hemen sünnet ettir-uyuşturmadan ama.azıcık canı yansın..

1|0
    0|0
  • Arkadaşım şimdi çok çok ilginç bişey bu. Gerçi Türkiye'de bin katı oluyor bunların o ayrı ama sen bu geniş arkadaşın canını yakamazsın.

0|0
    0|0
  • dikkatli dikkatli okurken şurayı okudum ''En sonunda da beni aldattı hem de bir erkekle.'' bittim :)

güzel tekme ya bu kızlar yakışıklı erkek görünce ne kadar yavşıyorlar..

0|0
    0|0
    • sen de mi bu sekilde tekmelemeyi dusunuyorsun bravo takdir edilecek aciksozluluk

• Her acıyı ve zehiri tatmış birisine hiç bir şey yapamazsın..Bu yüzden unut gitsin.

0|0
    0|0
  • o neymiş ya çok ilginç. aldatmadan önce madde kullanma kirayı sana yıkma girişimleri falan onlar da hiç normal değil bence tamamen çıkar hayatından.

0|0
    0|0
  • Gayduru guplak cemilem nasıl nasıl edelim biz bu işi ?

0|0
    0|0
  • sen şuan danimarkadaısın?

0|0
    0|0
  • ne yapman gerektiğini söylıcem ama beni ekle özelden söylerim çok ciddiyim :)

0|0
    0|0
  • sen daha cok ararsın bu türk erkeklerini :DDD

0|0
    0|0
    • =) konuştıurma şimdi gördük türkün erkekliğini de orada

• ahahaha :DDD ben bir gitsem oraya ahhh ah danimarkalı kızlar erkek görsün :DDd

• sen aptalsın birşey yapamasın sen s*kildiğinle kaldın...

1|0
    2|0
    • sen de salaksın ona bakarsan :)

• ac kopegi besledik napalim. iciniz gidiyor onlarin yasadigi hayati yasayamiyorsunuz diye. Anca akil skmeyi bilirsiniz. Biri gider biri gelir ben parama uzulurum. Gavat herif yoruma bak ya

• sen bana salak dediğinde hak ettin bu yorumu

• Tövvvvbeee insanlar sapıtmış yahu..

kaç kızım kaaç kurtar kendini

0|0
    0|0
  • birincisi iskandinav erkekleri çok iticidir yakısıklı değildir...sarısın oldugu için ssen alışı kdeğilsen görmeye ondan öyle gelmiştir..

ikincisi bu çok önemli bak iyi oku ve anla...intikam almayı düşünüyorsun aldın diyelim..oda aynısını sana yapacak mutlaka ...sen kendine göre mutlaka haklısın ama yüzde yüz haklı değilsin...oda mutlaka kendini yüzde yüz haklı buluyordur..kissinger siyaseti denen birşey var ..onu araştır oku anlayacaksın zaten kısa birşey ...kissinger siyaseti savaşı hitlerin vagonu diye..bunu oku ozaman intikam almakta neymiş yaa diyeceksin ...

0|0
    0|0
  • yaa sen beğen me bizi yrak gibi kalırsın :))

0|1
    4|0
    • gorduk turk erkeklerininde o yrak merakını

• ahaha soran çok iyi cevap vermiş ya :D

• hiç olmazsa erkekle aldatmaz :))

Kızlar Ne Diyor 6

• intikam almak seni daha fazla üzmekten başka bir işe yaramaz.rahat bırak onu.ama istersen o türkün buradaki hayatını mahvedebilirsin

0|0
    0|0
  • sopalarla döv bunu

0|0
    0|0
  • Tut çükünü kes. Yapmadığı kalmamış ya adama bak..

0|0
    0|0
  • kurtulduğuna dua et :). boşver naparsa yapsın. erkek sonuçta ne beklersin ki.

0|0
    0|0
  • bizimle billur geçiyorsun heralde. bu nedir. aynı evde yaşadığın adama bu kadar nasıl tolerans sağlayabıldın. ona kınlenecegıne,kendını gerı cek ve ıyı nıyetınden vazgec bence

0|0
    0|0
    • ne iyi niyeti ya. öldürebilirim onu

• boşver intikam senden de bişeyler alır. gerçek yüzünü biraz da geç olsa anlamışsın ne hali varsa görsün.

0|0
    0|0
Yükleniyor...