Tayt giyen kızlaraaaaaa

arkadaşlar beni yanlış anlamayın ama sorun şu şekilde ,şimdi cici cici giyiniyosunuz ,çok güzel oluyosunuz da merak ettiğim şu , tayt gydiğinizde ,vucudunuzun malum yerlerının ortaya tamamen cıktığını görüyorsunuzdur mutlaka , peki bunu giyerken erkeklerin kalçalarınıza baktığını hiç düşünmüyormusunuz ? ya da bu sizi rahatsız etmiyor mu ? merak ettim :)

0|0
11|4

En İyi Kız Görüşü

• Lan giydinz tm bari ustune.kalcanizi kapatck bse giyin.hee erkeklerde melekler boyle saf salak dolasiyolarvortada kizlarin bir taraflarinada bakmiyolar ya giyeblrsnz.gozu olan ister istemez bakiyo.zayif sisman farketmz.cok dar seylern ustune kisa seylr giymek biraz sokak kadini isi

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• zaten o tayt modasının çıktığı güne lanet olsun. iğrenç goruntuler var ortada

2|1
    0|1
  • ben dansa gittiğim günler giyiyorum. her iki cinste birbirinin ilgisini bir derece çekmek isteyebilir. ama inanın bazıları ılk defa bacak gormus gıbı bakıyor

1|2
    0|0
  • Tayt giymissem kalcami ortucek biseyde giymisimdir ustume.

Erkeklerin su tayt fantezilerini gercekten anlamiyorum.karsidaki abaza olduktan sonra pantolondada bakarlar

0|0
    0|0
    • yanılıyorsun...

ben bir erkek olarak çıplak bir göğüs veya bacak görmektense, dekolte bir göğüs ve tayt / külotluçoraplı bir bacak görmeyi tercih ederim.. merak ve gizem oluşturuyor ve içindeki gerçekten göründüğü kadar güzel mi diye heyecan duyuruyor...bence çok daha seksi...

• Niye her gün tayt üzerine en az 5 soru soruluyor abi ya off

0|0
    0|0
  • Gıyenlerı emınım kı rahatsız etmıyorsun bır bayan olarak bayanların tayt gıymesını uygun bulmuyorum

0|0
    0|1
  • amacta bu zaten rahatsız olsalar gyerlermi hiç

0|0
    0|0
  • ben giymiyorm ve bnce bazıları bunun icn yapıyo olabilir

0|0
    0|0
  • onun farkında olduğumuz için üzerine tunik tarzı şeyler giyiniyoruz :S

0|0
    0|0
    • öyle bişey giymiyorsa mesela ne anlamamız lazım ki bundan :) ya da kimsenin bakmadığını düşünecek kadar saflar mı var

• offfffff bıktım bu sorudan bak tutan mı var seni bak gitsin

0|0
    1|1
    • insanın nefsiyle oynamayın arkadaş sonra vay efendim saldırdılar laf attılar oluyo :)

• işte sorun orda bakıcan ama dokunmuycan elleşmiycen laf atmayacan

• tayt hiç giymedim pantolon giyincede bakıyorlar ona kalırsa . birde uzun etek giyelim dedik hiç şansın yok her türlü bakıyorlar

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• ben kadın olsam hayatta giyemezdim :D utanırdım şahsen sürekli birilerinin bana bakmasından ama bazı kadınlar bundan hoşlanıyor demekki.

0|0
    0|0
  • bence taytı bulan kişiye hergün dua etmek lazım bu kadar seksi bir kıyafet olur mu ya hele kilolu bayanlara çoooooook yakışıyor gözlerimi alamıyorum

0|0
    1|0
  • üstüne uzun bir şey giyerlerse iyi oluyor ama tespit doğru

0|0
    0|0
  • Bravo doğru tespit

0|0
    0|0
Yükleniyor...