Hangi erkek tipi daha çekici?

Kızlar sorum size. Bütün kızların cevabını görmek istiyorum :) Hangi erkek tipi daha çekici?

1 ) Bir erkek düşünün ; Ortamdan ortama akan , Karizmatik ve gece hayatını seven ve biraz da fırlama :)

2 ) Bir başka erkek düşünün ; Okul , Ev ve sevdiği arkadaşlarıyla cafe , sinema gibi ortamlarda takılan , gece hayatı olmayan sempatik ve espirili ve nerde nasıl davranmasını bilen birisi mi ?

Yorumları düşünerek yapmanızı istiyorum :)

0|0
14|4

En İyi Kız Görüşü

• 1. şıktaki erkek eğlenilcek erkek

2.evlenilcek erkek, bu yüzden 2. :D

0|1
    0|0
    • Peki 17-25 yaşları arasındaki bir kız evlenilecek bir erkeği seçmicektr heraldi ama :D

• tabi ki secmicektir ben 26 yasındayım tabi.)

Kızlar Ne Diyor 13

• 3- okuluna özen göstersin, evine bağlı olsun, arkadaşlarıyla da vakit geçirsin, fırlamalığı sadece bana yapsın, karizmatik olsun herkes ona hayran olsun ama onun gözü sadece beni görsün, her ortama benle birlikte aksın...:))))

0|0
    0|0
    • Dünyada tek kız kalsan ancak o erkek seni bulur bence :D

• Bence de güzellik görecelikli bir kavram..Mesela benim için ; yüzü güzel ince manken gibi bir kız yerine , biraz balık etli ve yüzünde tatlı bir güzellik olan birisini tercih ederim :) Milletde manken gibilerin peşinde.

• Senin ki fena halde bir özel istek oluyor. Hem karizmatik hem sempatik hem de sadık. :)

• İki

0|0
    0|0
  • 2. tercih ederim

0|0
    0|0
  • 2 numaralı

0|0
    0|0
  • 1 tabiki bir tek gece hayatını sevsinde her gecede akmasın bi zahmet ortamdan ortama..

0|0
    0|0
  • kesinlikle 2 çekici geliyor çünkü sevgilimde aynı özellikler var :D

0|0
    0|0
  • ikinci tabi ki...

0|0
    0|0
  • 2. Tabıkıde...hovardayı kım ıster

0|0
    0|0
  • Hicbiri... ama 2. fazla mal olmus niye gece hayati olmasin canim?

0|0
    0|0
    • Sevmiyor belki , gündüzünü arkadaş çevresiyle geçirirken akşamını da onu bu günlere getiren ailesine harcamayı seviyor olamaz mı ?

• Feodal değil gerçek bu...Şahsen benim için herşeyin yeri ayrıdır...Arkadaşımın yeri ayrı ailemin yeri ayrı..Akşamları ise aile ile oturup bir yemek yemenin verdiği haz hiçbir yerde yoktur

• Feodal olan gercek olmuyomu? Evet gercek ama feodal

• 2 tabiki de :)

0|0
    0|0
  • fırlama erkekleri severım ama karızma olması yerıne sempatık ve eglencelı olsun

0|0
    0|0
  • fırlama(piç) erkekleri severim =)

0|0
    0|1
  • gece hayatını sevmeyen adamı sevmem. 1 candır.

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Olması gereken ikisinin sentezidir.

Yani:

Ortamdan ortama akan, gece hayatı gibi gündüz hayatı da olan; karizmatik, sempatik, espirili, eğlenceli, fırlama; nerede nasıl davranması gerektiğini bilen bir erkek.

Sırf 1 ya da sırf 2'deki özellikler yalnızca kısa vadede kızlara çekici gelebilir. Ama en ideali bunların sentezidir.

0|0
    0|0
    • Bunların sentezi çölde kutup ayısı gibidir bence :)

• Niye; ben böyle yaşıyorum ve benim gibi olan insanlar da son derece yaygın çevremde :)

• Şıklari cogaltmak gerek ;-)

0|1
    0|0
  • kızların istediği bence her 2 sinin karşımı sanki duyar gibiyim (benimki karışık olsun ) :))

0|0
    0|0
  • herkes 1 der ama sen 2 demelerini istersin dimi:) hepimiz 2 yiz dimi kardeş kaderler aynı :)

0|0
    0|0
    • Yok ben birle karışık 2 :) Ben entrasan biriyim Hem sempatik hemde son derece yakışıklı olmasamda yakışıklıyımdır..Azda olsa fırlamalığımda vardır ama 2.şık ağır basar ama 1.şıkdan da aldıklarım war :)

Yükleniyor...