Bu Akşam En Çarpıcı Olanı Neydi (İnönü)?

Bu akşam birçok şey yaşandı İnönüde.sizin için en çarpıcı ve anlamlı olanı neydi?

• 220 bin bilet talebi(şampiyonluğun haftalar öncesinden gitmesine rağmen)
    44% (4)44% (4)44% (8)Oy Ver
  • 141 desibel rekoru(henüz kesinleşmedi)
    33% (3)22% (2)28% (5)Oy Ver
  • Holoskonun son golü atması
    11% (1)0% (0)6% (1)Oy Ver
  • Maç sonrası hatıra çimi alınırken ortaya çıkan tablo
    0% (0)22% (2)11% (2)Oy Ver
  • Gollerden sonra Süleyman Seba yazılarını göstermeleri
    12% (1)12% (1)11% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|1
7|9

En İyi Erkek Görüşü

• Maçı Maçka'da seyrettim yani İnönü'ye çok yakındım. Açıkçası Beşiktaş her geçen gün beni daha da çok etkiliyor. Kendi kendime söz vermiştim yıllar önce İstanbul takımı tutmam ben diye ancak, Beşiktaş diğer iki İstanbul takımından çok ayrı bir takım. Çok maçını İnönü'de seyrettim çünkü keyif alıyorum tribününden. Hatta 2 hafta önceki Orduspor maçına gitmiştim ve İnönü'yü son kez görmüştüm o zaman.

Dün inanılmazdı Beşiktaş. Tabii maçın öncesinde o biber gazları atılmasaydı. Sebebi çok saçma çünkü. Bence dün maçın olayı da 220.000 bilet talebiydi. Ayrıca o bilet talebi aslında daha da fazla en az 250.000 Çünkü derneklerin talebi o sayı sadece. Beşiktaş gördüğüm en tutkulu takımi taraftarı inanılmaz bağlı kulübüne. Helal olsun diyorum :)

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• bu akşam en çarpıcı olan şey neydi biliyor musun. ülkemizde,hatayda can pazarı yaşanırken, butun tv kanallarının gulup oynamalı programları yayınlamasıydı.işte bu duyarsızlık benim canımı oldukca acıttı

3|4
    0|1
    • o konu içimizde büyük bir yara haklısın ama spor programlarında en azından girişinde bu terör belası kınandı.yeterlimi değil ama unutulmamasıda iyi

• kınamak kelimeside kaldırılmalı bence kelime haznemizden. kınadık kınıyoruz kınamalıyız.. hepsi saçma sapan kelimeler topluluğu

• Taraftarın o muhteşem halini gözlerim dolu dolu izledim,şampiyonluk şansı olmayan bir takımı bu kadar büyük aşkla seven ve destekleyen bir taraftar topluluğunun üyesi olduğum için de şükrediyorum,keşke bilet bulabilseydim de o atmosferi yaşabilseydim.

1|5
    0|0
    • biletsizlik kahretti beni bugün :(

• 5 arkadasım biletsiz girdi ama bugün kıskançlığımdan geberiyorum :D

• doğru aslinda girebilirdin çift turnike yaptilar hep, bir çocuk gelip benden rica etti geçti mesala sende bu şekilde girebilirdin kiskanilmayacak gibi değildi bugünde bilet bulamayanlari anlayabiliyorum :)

• eski sevgilimle karşılaşmam :) puhahaha :D

1|2
    0|0
  • B dedim. Arkadaşa katılıyorum dün Hatayda olanlar için bende pek iyi değildim. Benim için dünün en önemli olayı bu. Tahminimce inönüde olmalısın sen.

0|1
    0|1
  • çimleri bile sökmüşlerdi, reklam tabelalarını yok artık dedim

0|1
    0|0

0|1
    0|0

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Beşiktaşımızın alın teriyle ondan undan hediye alarak değil bileğinin gücüyle yaptıracağı yeni sıtad.

1|4
    0|2
  • link üzüldüm ama fark etmez yeni statta yapariz.

1|3
    0|0
    • daha öncekinde de ölçmemişlerdi ama uefa resmi sitesinde yayınladı.sorun yok :)

• link Beşiktaşım Oleeeeeee

0|2
    0|0
  • Valla C hariç hepsi ayiramadim birbirinden hepsi çok güzel şeyler.

1|2
    0|0
  • hepsi birbirinden güzeldi

1|3
    0|0
  • A şıkkı belliydiv şaşırmadım

0|1
    0|0
  • holoskonun formasının müzeye kaldırılması :D

0|2
    0|0
  • maçtan sonra ntv sporda izledim güntekin onay ve rıdvan bu yıl inönü dolmadı kapalıda hep boşluklar vardı demesine rağmen bjk taraftarını GS taraftarlarına iyi gün taraftarı demesi bence en garip olaydır

1|2
    0|0
Yükleniyor...