Sporla ilgilenenler, spor hocalari bakabilir misiniz?

Erkek kardesim 177 boyunda ve 64 kilo bir turlu kilo alamiyor sporla kilo aldirmaya yonlendirmek istiyorum bunun icin nasil bir yol onerirsiniz? Agirlik calisarak kas kutlesini arttirarak saglikli bir sekilde kilo almasi icin neler yapmali?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• İlk basta bir doktora gidip hormon testi yaptırsın, bezlerde sorun varsa o yüzden de alamıyor olabilir, sonra da iyi bir yerde düzgün bir spor hpcasıyla baslasın. İnsanların tanımadan bilmeden etmeden önerdiği gbi sakın kimseye güvenip direk mass gainer gbi supplementllere baslamasın. Önce doktor.

0|0
    0|0
    • O bahsettigin protein tozlari zararli degil mi dogal yollarla o etkiyi alamaz mi sence

• Cok tesekkur ederim 😊 dogal yollarla mesela soyle bir beslenme yetersiz mi olur tabi bunun yaninda agirlik kas calismasi da olacak.
      Sabah 2yumurta Sutlu yulaf ezmesi
      Oglen tavuk izgara salata az pilav
      Aksam yine buna benzer Mercimek corbasi zeytinyagli fasulye
      Ara ogunlerde kuruyemis ya da yogurt falan
      Bu yetersiz bir beslenme olmaz degil mi

• Akşam da mıtlaka tavuk et ya da balık yemeli. Yatmadan önce de yogurtla yulaf ezmesi karoştırıp yiyebilir. Pilav az değil çok yemeli karbonhidrat için. Ama ilk baslangıcta tabii ki vücut kabul etmeyebilir zorlanır, o yuzden zaten direk bu sekilde yüklenemez önce biraz spor yapıp meyobplizmayı hızlandırıp iştahını açması lazım.

Erkekler Ne Diyor 5

• Kilo almak istiyosa kendini skicak ben 1 ayda 8 kilo aldim ama gunde 3 ogun yerken 5 ogun yedim cok yedim bal recel tarzi yesin agirlik calisip o yaglari da eritebilir

0|0
    0|0
  • yolla spor salonuna kilo aldırmaya yönelik çalıştırın de diyet listesi isteyin bide tamam

0|0
    0|0
  • Gainer almalı protein tozu kilo aldirici düzenli kullansın sporunu yapsın 75 kg ya ulaşır 4 5 ayda

0|0
    0|0
    • O tozun sagliksiz oldugunu duyduk onun yerine dogal yollarla beslense olmaz mi

• Ben 2 senedir body yapıyorum 54 kg ile başladım su an 77 kg yum 177 boyum var. o toz sağlıklı sadece bir sürü yemeğin sıkıştırılmış kutuya konmuş hazır hali. ben onun gibi 10 tane kullanıyorum haplar tozlar creatin denilen maddeler olsem ben ölurdum bir tozla hiç birşey olmaz

• Gidicegi spor merkezinden beslenme programı istesin

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...