Baş ağrısının sebebi ...

Bir arkadaşımdan "Baş ağrısı dişlere vurmaz ,dişlerin ağrısı baş ağrısına neden olur " sözünü duydum. Özellikle sağlıkla ilgilenen arkadaşlara soruyorum doğruluk payı nedir ?

0|0
313

En İyi Erkek Görüşü

• diş agrısı basa vurur su an bana yapıyor zaten doktora gıdecem ama bazende bas agrısı boyna dise bile vurabılırde

0|0
    0|0
    • bende gidicem bu gidişle.gidersen sebebini öğrendiğinde yazarmısın ?

• rica ederim gecmıs olsun

• sağolasın.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• Diş ağrısı nerede ve neden olduğuna bağlı olarak baş ağrıusına sbep olabilir. ö zellikle çürükler ve iltihaplanma vakaları çok önemli. dişinde çürük varsa mutlaka müdahale etmelisin. Çünkü çürükler çeşitli iç hastalıklara daha devetiye çıkarabiliyor. bilmiyorum ben dişlerle çok ilgilenmiştim bir ara çok karmaşık bir zincirleme reaksiyonun tetikliyorlarmış... doktora git en kısa zamnda, yoksa acısını çeker durusun

0|0
    0|0
  • tabiki diş ağrısı baş ve kulak ağrısına neden olur .. diş ağrısı direk sinire vuran bişey ... baş ağrısı biraz daha farklı .. en azından dişle bağlantısı olmaz genelde... diş ağrısında yuzun bile şişiyo...

0|0
    0|0
  • Baştan ve dişten alan sinir aynı sinir. Ve organların oluşum sürecinde belli bölgeler birlikte oluşuyor. Mesela kalp ağrısının belli bölgelere yayıldığı gibi senin dişinin ağrısı da başına vurmuş olabilir. Vücutta yansıyan pek çok ağrı var zeten

0|0
    0|0
  • Doğru demiş, ben sağlıkla ilgili okumadım ama çok araştırmam var, bir çok konuda bilgi sahibiyim, aynı zamanda yaşadığım olayda böyle, baştaki ağrı alta vurmuyor ama alttan gelen diş ağrısı başa ve gözlere vurabiliyor.

0|0
    0|0
    • başım ağrıyınca dişleriminde ağrıdığını hissediyorum hep

• Yani başıımız ağrıyınca aslında sorun dişte mi?

• Öyle bir şey demedim, baş ağrısı ayrı, diş ağrıdığında başa ve göze vurması ayrı...

• arkadaşım gidin dişçiye korkmayın yahu :S ssk nız varsa gidin üniversite hastanelerine devlet hastanelerine nakit olarak 5 kuruşta almıyolar. gidin sağlığınızı es geçmeyin her şeyin üstünde tutun. sen varsan bu hayat önemli, sen yoksan bu hayatın anlamı yok bunu unutmayın lütfen :S

0|0
    0|0
    • vakit ve hastane sırası denen şeylerden haberin yok sanırım.

• vakit i bilmem de. hastane sırası mı :) internetten randevu denen şey var alıyosun osaatte orada oluyosun muayene ni oluyosun bu kadar basit. eğer kardeşim sıran gelmedi flan derlerse benm muayene saatim şu işlerim var diyosun haal olmaz bekle derlerse olay çıkarıp sizi şikayet ederim diyosun . ben öyle yapıyorum :D

• hacım dıs agrısı genelde bası agrıtır,vucudun genelındekı agrı basa yansır saglıkcı degılım ama gozlemlerımden dolayı farkettım sen ve cogu ınsanda bunun bılıncındedır zaten.ama bır saglıkcıdan dınlemen daha ıyı bu konuyu

0|0
    0|0
  • doğrudur diş sağlığı bütün vücudu etkiler örneğn

diş yapın bozuksa denge problemi falan yasama söz konusu olabir

0|0
    0|0
  • ewet dişi ağrıyanın başına vurur ama ben hiç başımın ağrısı dişime vurdu diyeni görmedım duymadım doğruluk payı yüksek :)

0|0
    0|0
  • benim 20 lik çok fena ağrıtmıştı başımı öyleki 7 de kalkıyordum 11 den sonra uykum geliyordu çok fenaydı.

0|0
    0|0
    • Benim deşu anyirmilik dislerim cikiyor. Yaklasik 9 10 aydir kesintisiz surekli bas agrim var. Bunun yaninda sinuzit ve boyu duzlesmesi de var. Sabah kalkıyorum aksam yatana kadar sürüyor. Agri cogunlukla goz cevresi, kulak arkasi, kafanin ustu ve arkasinda. Sizce hangisindendir?

• Diş ağrısı başa vurur, kulağa vurur adamı eli eder. Diş ağrısı başka hiç bir ağrıya benzemez. Benim bildiğim bu.

0|0
    0|0
  • Diş ağrısı başına vurur hemde çok kötü bir şekilde

yaşadım çünkü :(

0|0
    0|0
  • aynen dis agrısı basa vurur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• eğer sinüzit varsa başın dişlerin gözlerinin üstü özellikle alın tarafı çok ağırır.benim çok başım ağırır ama hiç dişimde ağırmadı.diş başa vuruyor ama çok şiddetli bir ağrıysa tabi

0|0
    0|0
  • %90 bence. ama sağlıkla ilgilendiğimden değil öyle düşündüğüm öyle tecrübe ettiğimden :)

0|0
    0|0
  • bu sözü hiç duymadım internetten bak

0|0
    0|0
Yükleniyor...