Son 1 yıldır annemle aramız iyi değil.Yarın ne yapmalıyım sizce?

link daha önce bu soruda yaşadığımız çoğu şeyi anlatmıştım. beni aylardır öpmedi , ben de inat ettim onu öpmedim. bir anne çocuğunu öpmez mi ya? aynı evdeyiz sabah 9da evden çıkıp akşam 7de geliyorum yemek yiyip odama kapanıyorum hiç benimle oturmuyor bazen yanına gidip gün içinde olanları anlatıyorum sus bayıyosun diyor.Açıkçası beni kaybetme korkusu yok onda... 2 haftadır çok kötüyüm devamlı ağlıyorum Şu an bunları yazarken bile.. bırakıcam artık onları 20 yıldır anlaşamadığı kocasıyla belki ben gidince anlaşır.yarın ne yapayım bilmiyorum şimdiye kadar hiçbir doğum günümde hediye almadı,evde malzeme olmasına rağmen özenerek yemek yapmadı,sıradan şeyler yaptı.öpüp kutlamadı bile...

Güncellemeler:
saatlerdir ağlıyorum yapamıyorum ona anlatıyorum beni en son ne zaman öptün beni sevmiyo musun,başkalarının yanında da evde de hiçbir değerim yok onlar daha değerli diyorum susuyor tabi kızım sevmiyom ben ana değilim den başka kelime etmiyor.ağlayarak söylesem bile... bir anne olarak sarılması lazım, ben seni çok seviyorum demesi lazım ama yok...çok kötüyüm ölmek istiyorum

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Canım o senin annen iyisiyle kötüsüyle onu kabul etmek zorundasın. İnan bana annemi sevmiyorum desende onu kaybettiğin zaman keske söyle yapsaydım dersin o burda olsunda isterse terslesin beni kıskansın dersin emin ol sen üstüne düsen görevi yap yarın hediye al ve bu sikayetlerini güzel bir dille mektup yaz annene ver bence öğrenmis olsun dikkat eder bundan sonra :)

1|0
    0|0
    • çok seviyorum zaten o yüzden ağlıyorum devamlı kaldıramıyorum yaptıklarını...kaybetme korkusu yaşıyorum bir de hep dua ediyorum bir şey olmasın diye...

• inşallah yapabilirim bunu.. sağol canım

• rica ederim canım

Erkekler Ne Diyor 3

• Annez kendi hayatını yaşayamadığı için yani gençliğini çocukluğunu yaşayamadığı için size böyle davranması biraz normal babanızla da arası yok gibidir.

1|0
    0|0
    • evet onunla arası iyi olmadığı için devamlı beni suçluyor.kıskandırmaya çalışıyor falan,bi insan anne babasını neden kıskansın aksine mutlu olurum onları yakın görsem. ama sen bizi kıskanıyorsun kavga ettiriyorsun diyor hep...

• asla karışmıyorum, her seferinde odamda oluyorum zaten evde bulunduğum süre içerisinde hep odamdayım. bazen noldu bunu da mı ben çıkardım diyorum cevap yok.1-2 kere beni sevdiğini söylemişti o da teyzemin zoruyla,balık burcu hislerini yansıtamıyor pek.bilmiyorum ya kendimi tutamıyorum 2 haftadır ağlamaktan gözlerim şişti ama gören yok. dost mu? hahah hepsinin allah belasını versin, benim acımdan kötü halimden mutluluk duyanları dost yerıne koymuştum bir zamanlar...

• Siz hayata toz pembe bakın demiyorum. Ama kendinizi önemseyin hayatınıza yön verin kitap okuyun bence. Sevdiğiniz işlere yoğunlaşın anneniz çocukluk sırrını kaybettiği için kendi çocuklarına da doğru davranamıyor. Olabilir siz sakin olun ve anlayış içinde olun. Dediğim gibi kendizi önemsemelisiniz en çok kendinizi.

• Annenin seninle arası iyi olmayabilir ama senin annenle aran asla kötü olamaz

0|0
    0|0
  • Sür ruju dudağına, güzel bir kağıda dudak izini çıkart. Altına da " Anneler günün kutlu olsun annecim,sanırım öpücük hakkın bitmiş beni hiç öpmedim, bu benden sana gelsin, sevdiğin birinde kullanırsın" yazıp bir zarfla yerleştir yastığının altına koy.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• sevildiğini hissettircek bişeyler yapabilirsiniz, belki durumu düzeltir bundan sonra olumlu şeyler olur..hediye değilde özenilmiş bir kahvaltı hazırlayabilirsin mesela

0|1
    0|0
  • Önceki sorunu okudum azım açık kaldı be hacı

Ne olursa olsun yarın daha doğrusu bugün hediye aldıysan onu ver sabah kalk güzel bir kahvaltı hazırla.şu anda annen uyanıksa git boynuna sarıl ve anneler gününü kutla

Birbirinize bir şans verin

0|0
    0|0
  • Durumun çok kötüymüş gerçekten Allah sabir versin, belki annenin psikolojisi bozuktur, normal bir anne öyle davranmaz :))

0|0
    2|0
  • anneler gününü kutla,öp...

0|0
    0|0
Yükleniyor...