Yardım edin gençler?

Arkadaşlar uzun zamandır spor ve diyet yaparak 15 kilo verdim. 1.77 boyunda 65 kiloydum Şu an 50 kiloyum fakat belim gereginden fazla inceldi. Kalcalarim belime orantisiz duruyor buyuk kaliyor. Protein tozlarindan bazilari bunlari orantiliyormus. Var mi bildiginiz guzel bir protein tozu veya oneriniz?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• bu bilgi yanlıştır protein tozlarının böyle bir etkisi yoktur protein tozları yoğun antremanlardan sonra vücutta protein dengesini sağlamak amacıyla üretilmişlerdir hatta tam amacı bu bile değil yatalak hastalarda kas kaybını engellemek yaşlı insanlarda kas kaybı engellemek vs.

Sadece bazı bünyelerde protein tozu şişik bir görünüm yaratır kısacası dombili diyebiliriz :)

1|0
    0|0
    • Anladım peki önerebileceğin bir şey var mı?

• evet mekik crunch kısacası karın hareketleri oblik kaslarını geliştirmek beli kalın gösterebilir.

• Fakat bolgesel calistigim icin fazla inceldi ben artik incelmek degil kaslanmak istiyorum.

En İyi Kız Görüşü

• ne dıyetı yaptın da o kadar düştün

0|0
    0|0
    • Diyetimin bir adı yok yeşillik dısında ve protein yemekleri dısında şeker, un, tuz, her şey yasak :)

• bu uç beyazı yasakladın kendıne o kadar kılo verdın öylemı ve ne sporu yaptın

Erkekler Ne Diyor 4

• Et ye yumurta ye bırak tozu

1|0
    0|0
  • Protein tozu değil o karbonhidrat tozu.

1|0
    0|0
  • Toz kullanıcağına et ürünleri tüket daha sağlıklı

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• spor ve diyet programını paylaşır mısın? ^^

0|0
    0|0
    • Canim haftada 2 gün aerobik 2 gün fitness 2 gün plates ve 1 gün mola. Ekmek, şekerli yiyecekler, unlu mamuller, tuz her şey yasak. Sebze, yesillik ve tavuk ile beslenirsen 3 ayda istedigin vucut olculerine kavusursun fakat sporu gunde en az 4 saat yapicaksin :)

• Çok sıkı programmış helal olsun valla hiç aksatmadan uygulamışsın.. Et tüketimini arttırarak vücut orantını kurabilirsin diye biliyorum canım. Yine de çok abartmadan tabi :D

• Et sevmiyorum canim kotu olan taraf o zaten :D

• Boyuna göre çok zayifsin sağlık açısından alman lazim

0|0
    0|0
    • Dirençliyim zayif olmayi seviyorum fakat bolgesel gidiyor ve bu benim hosuma gitmemeye basladi :/

Yükleniyor...