Çok güçlü vücuda sahip olmak için ne yapmalı?

vücudun görüntüsü değil mühim olan kaslı görünmek değil amacım. güçlü olmak istiyorum. besin açısındanda öneride bulunursanız sporun yanında teşekkür ederim

0|0
0|15

En İyi Erkek Görüşü

• Protein tozuna felan gerek yok ama kas olmaz ise güç olmaz bence hafiften kaslı kızlar hatta ve hatta direk kaslı kızlar benim için hep çekiciler ama Türkiye'de denk gelemedim neyse kaldırabildiğin kadar ağır kaldırman gerek örneğin sürekli 5kg dumbellar ile çalışıyorsun ve bir süre çalıştın örneğin 2 ay ya da 3 ay herneyse bir süre sonra 5 kiloluk dambılı kaldırmak istediğinde pamuk kadar hafif gelir çünkü bu güç artışı ile doğru orantılıdır istediğin noktaya geldiğin zaman ise o formunu korursun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Direnc spor

0|0
    0|0
  • birsey olmaz senden

0|0
    0|0
  • spor yapmalı

0|0
    0|0
  • Herkes kaslı zaten önemli olan onu hacimlendirip deriyi inceltip sergilemek. Güç antrenmanları var mesela max ağırlık min tekrar.. Besin önerisi olarak senin nasıl olmak istediğine bağlı yazarım

0|0
    0|0
    • ben sadece ciddi anlamda güçlü olmak istiyorum. yani her türlü antremanı vücudumun zamanı gelince kaldırabilmesini istiyorum. tek amacım bu

• Ama çok geniş kapsamlı konuştun bir şey diyemem branşın ne senin?

• Her gününü spora vermelisin protein tozu ve diğer destekleyici supplementler kullanmanı öneririm. Bayan olduğun için karın kaslarına kalçalarına özen göstermelisin

0|0
    0|0
  • Dovus sporları

0|0
    0|0
    • yaşım 18 bu yaştan sonra gitmek mantıklımı? hani küçükken gidilir diyorlar ya ondan soruyorum

• @Merts210 hangi spora basladin? hangi brans

• Salona git yapabildigin en agir agirliklarla 4 5 tekrar yap. Sadece tek bolgeyi çalıştırma butun vucudunu orantili calistir. Ve duzgun beslenme. Sormak istedigin bir şey varsa mesaj atabilirsin.

0|0
    0|0
  • İyi beslen ağırlık çalış kondisyon calus

0|0
    0|0
  • Güce dayalı antreman yapabilirsin

0|0
    0|0
  • Sadece spor

0|0
    0|0
  • Bende sejjn gibi düşünüyorum