Böyle zayıflayabılır mıyım?

Çok kısa sure içinde 10 kilo aldım ve 1 bucuk ayda zayıflamalıyım. Gunde 7 km yuruyorum ek olarak spor aletlerınde çalışıyorum yarım saat. Haftada bir sabahtan akşama kadar yuzcem. Saat 4 ten sonra bısey yemıyorum ekmegı gunde ıkı dılım yıyorum şekerıde kestım. Tatlı ıhtıyacını gunluk bı parça bıtter çikolatyls karşılıyorum. Bu şekılde 1 bucuk ayda 10 kılo verebılırmıyım başka önerilernz varmı?

0|0
5|2

En İyi Erkek Görüşü

• Beslenmenize ek muhakkak yeşil çay içme alışkanlığını kazanın hedefiniz çok yüksek 1 ayda 10 kilo vermek eğer yağ kas oranını dengeleyemez iseniz kötü bir görünüme kavuşursunuz

Protein tüketimini biraz arttırın çünkü proteinler sizi hem tok tutar hemde sindirilmesi kalori yakan bir iştir.

Sabah uyandığınızda karbonhidratlı şeyler kesinlikle tüketmeyin çünkü vücut bütün gece aç kaldı ve insülin hormonu aşırı duyarlıdır bu durumda.

Aklıma gelenler şimdilik bunlar

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 4

• ekmek 🍞 yerine kepek ekmeği ye verirsin ama 10kg gider mi bilmiyorum ama 4,5kg kesin gider

0|0
    0|0
  • Olimpiyata mi hazirlaniyon kizim🙄

0|0
    0|0
    • 6 7 ayda 10 kılo aldım ve eskkden benden kilolu olan insanlar dalga gecmeye başladı çok hırslandım :(

• Ac karnina sirkeli su ic sirkeyi en fazla bir tatli kasigi koy. Az yemeni sagliyor. Kahvaltiyi sakin atlama hatta iyi yap. Gunun diger ogunlerinde az yesen bile doyuyosun ve kan sekerinin birden dusmesini tatlilara saldirmani onluyor. spora cok yuklenceksen proteine de yuklen kas yapar sikilasirsin. 2 dilim ekmegini aksama birakma. Aksam yemeklerini agir yeme. 2 fincan yesil cay ic. Tatliya asiri duskunsen suyuna sap tarcin atabilirsin. Sporu sabah ac karnina yaparsan daha cok fayda saglar. Kolay gelsinn

• Tesekkur ederım

• Oglen de hafif yiyosan verirsin

0|0
    0|0
  • Verebilirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...