Sevgilim beni hergün arardı 3 gündür aramıyor nedenini bilmiyorum

Arkadaşlar 3 gün önce konuşmuştuk en son sevgilimle normalde hergün arardı konuşurduk . Kendi telefonu yok malesef annesinin telefonundan arıyor annesinden gizlice alıyor arıyor . Annesi alırken görse bile bişey demez öyle birisi . Sevgilim beni hergün arardı 3 gündür aramıyor nedenini bilmiyorum durduk yere 3 gündür aramıyor ben arasam annesi çıkar olmaz yani . Şimdi 22.52 de bana 1 kere aradı tek bir sefer çaldı ve kapattı . bir dahada aramadı ne yapmaya çalışıyor bu yav :( ? Cevap vereni Allah Sevdiğine bağışlar inşallah :(

Güncellemeler:
Arkadaşlar ben face şifresini değiştirmiştim günler öncesinden bana sormuştu ne yaptın diye bende vermiştim unutmuş 3-4 gün önce onu sormuştu bende vermemiştim sonra söylerim diye . İşte aramıyor 3-4 gündür şimdi 1 kere aradı sonra kapattı şuan aradı konuştuk .

Konuşma şöyle

O: Sana bişey sorcam

Ben : Sor ?

O : Şifremi verir misin ?

Ben : ********* şifresini verdim işte .

O : Baybay .

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

• Fırsat olmamıştır uygun zamanı bulamamıştır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Belki arayamadığı için çaldırmış olabilir iyiyim demek istiyordur kontör bitmiştir. Sen arayamazmısın annesinin telefonunu gizliden felan ara ?

0|0
    0|0
  • Annesinin kontorü olmayabilirr.. 3 gün geçmiş özledi demekki ara diye sana çagri atıyor (: ya da ariyamiyorum ama aklimdasin falann gibilerindennn (: problem yapma.

0|0
    0|0
  • beni merak etme ben iyiyim bir süre arayamayacağım gibisinden bir mesaj vermek için çaldırp kapatmıştır. merak etme dönecektir geri. bu kadar zorluğa rağmen hâlâ devam ediyorsanız maşallah size.

0|0
    0|0
    • Bak bu aklıma hiç gelmemişti gerçekten mantıklı geldi olabilir .

• Babası yakalamıştır belki ortak bir arkadaşınız yok mu ? Ona sor

0|0
    0|0
    • Babası il dışında yani ortada hiç bir sebep yok eminim bundan .

• Muhtemelen annesinin kontörü bitmiştir :D

0|0
    0|0
  • Tahminimce aileden birisi şüphelendi,annesi veya babasına yakalanmamak ve şüphe çekmemek için bir süre seni arayamıcak,o çağrıyı da o yüzden atmıştır,ya da aramak istemiştir de korkup vazgeçmiş olabilir

0|0
    0|0
  • bı sorun olabılır ya da bır kıza arattır ablan ya da kız kardesın varsa

0|0
    0|0
    • Kimsem yok :(

• sen arasan x ıle gorusucem desen yarın bendede vardı oyle annemın kontoru olmuyordu

Erkekler Ne Diyor 3

• inşallah

0|0
    0|0
  • bir işi vardır panik yapma

0|0
    0|0
  • Her şeyin mantıklı bi' açıklaması vardır, illaki..

Art niyet arama..

0|0
    0|0
Yükleniyor...