Sizce Galatasaray Bugünlerde Dünyaca Ünlü Bir Golcüyü Alacakmı?

Formaya göğüs sponsorunu açıkladıktan sonra Galatasarayın Dzeko yu açıklayacağı söyleniyor.

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• Artık alınmalı 2 tane olacağı söyleniyordu artık taraftar 1 tane olsunda gelsin demeye başladı t. d bile yaş filan önemlid eğil alınsın gol atsın yeter dedi 7 aydır forvet bekliyoruz. Bu arada Dzeko ismi ilaç gibi gelir isterim ama zor açıkcası.

1|0
    0|0
    • Ben şahsen alinsinda kim alinsin modunda değilim. Aksine iyisi alinsin yoksa alinmasin modundayim. Devre arasında sirf transfer yaptik demek için Donku aldıklar elde patladi. Dzeko alinmali mutlaka

• Forvet alınmazsa işimiz kötü Poldi tam forvet değil kendide belirtiyor zaten kanatta oynamak istediğini Umut zaten dicek söz yok şuanda gelecek isim mevcuttan kötü olmaz yani ama dediğin gibi tabiki gönül en iyisini ister Balotelli Dzeko gibi isimler ilaç gibi gelir.

En İyi Kız Görüşü

• Hayırlısı 😄

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Dzeko çok pahalı bir oyuncu, transferi Türk takımlarını bu sene zorlar.
    Ama gelirse tabikide tam aradığımız kanıda bulmuş oluruz, Dzeko hava toplarına hakim ve bitirici bir forvet aynı zamanda Dzeko , Bast Dost gibi oyuncuların sayesinde Wesley, Poldi ve Brumada çok rahat şut imkanı bulabilirler. Keşke Dzeko ve Lass Diarra gelse.

0|0
    0|0
  • Beni alsınlar. Fena gol atarım ki. :):

0|0
    0|0
  • göğüs sponsorumuz kim😮

0|0
    0|0
  • alacak

0|0
    0|0
  • En fazla umut bulutu geri kadroya alir gini geliyo bana

0|0
    1|0
  • dursun özbek varken bir bo* olmaz

0|0
    0|0
  • Baba'yı alır... Yani Chelsea'da Baba var ya onu

0|1
    0|0
  • O başkanın ben ta gelmişini geçmişini sülalesini... m
    ya dumun kepçe kulağı züktü takımın anasını

0|0
    0|0
  • Bende Galatasarayliyim olur mu olur

0|0
    0|0
  • Dursun varken geçiniz Yalancının teki o herif

0|1
    0|1
  • İbrahimovic gelecek şampiyon olacağız

0|0
    0|0
  • bu sene şampiyon olacağız bak demedi deme, bunlar çok hafife alıyor aslanı, dursun özbek üzerinden vurmaya çalışıyorlar

1|0
    0|0
    • Bende öyle düşünüyorum özellikle Dzeko gelirse şimdiden Şampiyonuz diyebilirim. Çünkü hücum hattimiz Sneijder-Bruma-Podolski harika bide Dzeko gelirse düşünemiyorum

• insallah

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...