Böyle bir kampanya hangi operatörde var? Hangi hatta geçeyim? Avea mı Vodafone mu?

Ben Turkcell'liyim. Ama Turkcell iyice zıvanadan çıktı. Çok pahalılaştı. Ben böyle bir kampanya arıyorum; Hem çok mesaj atma hakkı olacak hem de yanında MMS de bedava verecek.

Böyle bir kampanya hangi operatörde var? Avea mı Vodafone mu?

• Avea
    55% (24)38% (13)47% (37)Oy Ver
  • Vodafone
    45% (20)62% (21)53% (41)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
16|30

En İyi Erkek Görüşü

• bende turkcell,vodafon ,avea üçüde var...ben yıllardır turkcell kullandım,bir çok arkadaş çevremde avea ve codafon var ikisindende memnun kalmadım...avea hiç çekmiyor eskisi gibi değil dediler eskisi gibi değişen birşey yok. mesela paket almıştım ben konuşa+ sms+ internet..paketim bitiiği gün bana mesaj gelmedi 3 gün öncesinden bir kere geldi...ve sadece facebooka girip çıktım 2 kere ...ilk girişimde 5 küsür tl 5 saniye kaldım kalmadım...ikinci girişimde 80 küsür kuruş düştü..ama turkcell öyle değil girsende 50 kuruş düşüyor gün boyu 100mb ücretsiz girebiliyorsun..kısacası turkcellden şaşma..bende arık turkcele döndüm tekrar

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

• Aveadan uzak dur!

Ben aveanın bir tarifesini kullanıyorum (göya) her yöne 1000DK ve 1000sms bedava 1GB internet de bedava. ücreti 150tl civarı (iphone tarifesi) 3 aydan itibaren faturam 200TL nin altına inmedi 500 ü gördü.

Avea ya benim güvenim sıfır. tarifem bu ay bitiyor hemen değiştiricem hattımı...

1|0
    0|0
  • mms mi kaldı.avea iyidir.

0|0
    1|0
  • Ben 8 yıldır Vodafone'luydum, Avea'ya geçtim, bir de geçerken Vodafone'a e posta atıp kaydım. Vodafone'u tavsiye etmem.

1|0
    0|0
  • mms varsa işin içinde avea ama mms lazım olmazsa vodafone daha iyi

1|0
    0|0
  • vodafonda yaramaz ben huzuru aveada buldum.bimsel hattımda var ondanda çok memnunum.

1|1
    0|0
    • Bimcellin en beğendiğin özelliği neler. İstiyorum bende fakat operatörlere pek güvenemiyorum.

• Saol çok yardımcı oldn @karnımac-2

• ÇİKOLATA ben fazlalık numaramı taşıdım.aveanın altyapısını kullanıyor.hiç çekme problemi yaşamadım.10 tl ye kısa konuşmalarımı gerçekleştiriyorum.(250 )dk.

• Telefon iphone ise araba mercedes'se aynı mantıkla türkiyede operatör turkcell demektir. Avea ve vodafone kullanan arkadaşlarım var acınacak haldeler kendilerinin deyimi ile.

0|0
    1|0
  • Turkcell candır cannnnnnnnn

0|0
    1|0
  • Türkcell'de kal, kendine zenginmiş imajı verirsin..

1|0
    2|0
  • 0|0
    1|0
  • vodofone kesinlikle

1|0
    0|0
  • avea avea avea

1|0
    0|0
  • turkcel 4 ceker dıyolar doğrumu cekıyosa gelcem bende

1|0
    0|0
  • mms in yanında bedava wap hizmeti veren varsa ona geç:)

0|0
    1|0
  • mms internet paketine mi giriyo bilmiyorum

vodafonun 19 ya da 23 liraya

500dk her yöne

1gb internet

500 sms

paketi var

0|0
    0|0
  • avea yı 55 lik her yöne sınırsız tarifesinde tanıdım attıkları kazıktan sonra turlcell veya vodafone dk başı 3 lira yapsa yine onları kullanırım ki şuan vodafone kurumsal hat kullanıyorum 79 lirayı aşmıyor faturam

0|0
    0|0
  • Avea klasik olacak ama çekmiyor bedava olsa ne yazar.

0|0
    0|0
  • fazla mal göz çıkarmaz ikisindende faydalan

0|0
    1|0
  • profil fotondaki kız kim :D

0|0
    1|0
  • bende daha önce türkselliydim sizin belirttiğiniz sebepten dolayı vodofona geçtim şimdi daha rahatım

0|0
    1|0
  • o senin dediğinden turkcell de var zaten.ama illaki değişiklik istiyorsan vodafone fena gözükmüyor

0|0
    1|0
  • bimcell e gec cok az yakıyor

0|0
    1|0
  • B: Vodafone

0|0
    0|0
  • ben vodafone a geçmeyi düşünüyorum... ama fiyat olarak avea daha avantajlı...

0|0
    0|0
  • MMS tarifesi yok ama aveada 25liraya 500dk 5000sms ve sınırsız net var faturasız

0|0
    0|0
  • BIMCELL 1 tl ile bir ay geçindiğim tek hattır 6 sn 1 kuruş 10 tl karşılığı 250 dkka sms için avantajlı olmayabilir ama konuşma için birebir mms yi bedava verebilecek babayiğit yoktur:)

0|0
    0|0
  • avea çok ıyı sınırsız net 3000 her yone sms 10000 avealılar 1000 dk her yone mms beleş .

45 tl

0|0
    0|0
  • aveanın bir paketi vardı ama tam bilmiyorum :)

0|0
    0|0
  • paralı bir adam bulsan ondan güzel kampanya olmaz senin için :)

0|0
    0|0
  • Vodafone en iyisi. Ama bir sorun var ki interneti çok yavaş :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• vodafone kampanyaları çok iyi avea da iyi de o her yerde çekmiyo

1|0
    0|0
  • Avea iyidir

1|0
    0|0
  • whatsapp var artık mms napcan boşver :)

0|0
    1|0
  • Aveaya geçicem ben yarın belki hat bile alırım. Turkcell sıktı artık yaa.

2|0
    0|0
    • Vodafone çekmiyo diye biliyorum :/ avea hakkında bi' bilgim yok tatlım

• Yok tatlım turkcell'ciyim ben ama arkadaşlarım avea'dan memnun olduklarını söylüyorlar .O yüzden şeettim :)

• avea

0|0
    0|0
  • Turkcell çekemez değil en azından hıh :((

1|0
    0|0
  • aveada var.

1|0
    0|0
  • avea bnce ben memnunum

1|0
    0|0
  • ben kartalcell kullanıyorum aveada her yöne 250 dk 1000sms+100MMS 15 tl.ben + 11000 sms de yapıyorum faturam 40 tl civarı geliyor en fazla

0|0
    0|0
  • mms yerine WhatsApp kullan

0|0
    1|0
  • Vodafone tabiki

0|0
    1|0
  • bnce vodafone gec aveda uygun aslında hem mms le ne ısın var kı

0|0
    1|0
  • avea ve vodafone onca reklama rağmen hala turkcell kadar iyi çekmiyiiiiiiiiiiiii

0|0
    0|0
  • VodafoneVodafone

0|0
    0|0
  • Avea .

0|0
    0|0
  • Avea

0|0
    0|0
Yükleniyor...