Spor salonunda nasıl bir ortam var?

Spor salonuna gitmeyi düşünüyorum. Nasıl bir ortam var merak ediyorum. Üye mi olmam gerekiyor yoksa üye olmadan gidemez miyim? Ya da diyelim gittim. Boş gördüğüm her aleti kullanabilir miyim? İstediğim kadar kalabilir miyim? Beni aydınlatırsanız mutlu olurum. ?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• En başta yazılırken üye olacaksınız. genelde size bir forum doldurturlar formda telefonunuz adresiniz gibii bilgilerle oraya ne amaçla gittiğiniz ve ne kadar süre ile gideceğinizi yazarsınız. oradaki spor hocası sizin durumunuza uygun hareketler önerir. siz haftanın belirli günleri - ki genelde haftanın 3 günü- spor salonuna gidip spor yaparsınız. ilk başta alışma evresinde basit hareketler yaparsınız kaslarınız alışınca artık diğer ağır spor aletlerini de kullanırsınız. kimseden çekinmenize gerek yoktur. erkekler genelde pazartesi - çarşamba ve cuma günleri akşam belirlenmiş 2 saat boyunca spor yaparlar. kadınlarınkini bilmiyorum. ama önemli olan oraya ne amaçla gittiğinizi spor hocanıza anlatmanızdır.. kimi zayıflamak için kimisi de kas yapmak için gider. saygılar.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Üye olman gerekiyor, girerken üye kartını gösterip dolap anahtarı alırsın bazı salonlarda aylık duş için 10 lira falan ödemen gerekiyor. oradaki antrenör sana ihtiyacın olan programi hazırlar genellikle bir gün alt bölge bir gün üst bölge çalışırsın 1 buçuk 2 saat sürer bunun dışında o program bittiğinde istediğin aletlerde takilabilirsin enerjin kalırsa. Birde eğer kendi programin varsa ona göre çalışırsın kimse sana o aleti kullanma falan demez. Kenar köşedeki yerler dışında herkes kendi halinde bir sorun da yaşamazsın.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Eğer dandik bir salona gideceksen karşılacağın manzara şu özellikle yaz aylarında

1. Önce 2-3 Ayda kas yapabileceğini ve kız tavlayabileceğini zanneden kekoların sayısı yaz aylarında %150 artar
    2. Seni görünce triplere girerler daha ağır ağırlıkalr kaldırmaya başlarlar.
    3. Yazın özellikle erkek nüfusunun fırlamasından ötürü her alet dolu olur vede sıra olur.
    4. Koşu bantları bisikletler ve diğer kardio aletleri dolu olur

Nezih bir salona gidersen bunların tam tersini düşün rahat rahat sporunu yaparsın sıra felan beklemeden

0|0
    0|0
    • Ben 17 yaşındayım, reşit değilim diye sorun olur mu sizce

• bir sorun olmaz bence spora başlama yaşı sağlıklı gelişim açısından dahada düşmeli sadece fazla ağır çalışmamaya özen gösterin

• Üye oluyorsun. Kart verirler genelde. Girerken gösterir geçersin. Giyinir geçersin salona. Bir dolap kullanırsın orada. Kısa süreliğine. Verilen süre kadar kalabilirsin içeride. Boş bulduğun aleti kullan. Kullanman gereken varsa ve doluysa ne zaman müsait olacağını sor bitince çağırmasını iste kişiden. Kullandığın aleti topla öyle bırak. Dağınık kullanma hiçbir şeyi. Havlu götür, terli kişiler kullanabiliyor, terli alet görürsen örter öyle kullanırsın.

0|0
    0|0
  • Üye olucaksın boş gördüğün her aleti kullanabilirsin genelde sana program verirler o aletleri kullanırsın ama istediğini kullanabilirsin. Akşam gitme 12-3 arası sakindir akşam kalabalık olur. istediğin kadar kalabilirsin zaten 1 saatten sonra yorulursun.

0|0
    0|0
  • spor salonu etkileyici oluyor müzikler yanında azimle bağıra bağıra çalışan azimli insanlar gaza getiriyor insanı ilk başta çok güzel gelip 1 haftadan sonra soğuma başlar işte şu gün gitmesem bugün gitmesem yorgunum vs. bunu kır 1-2 ay düzenli git bir daha da bırakamazsın

0|0
    0|0
  • Guzel bir ortam var

0|0
    0|0
  • Kendi gittigim spor salonu için konuşacak olursam spor yapanların yüzde 80 i erkek. Akşamları kalabalık. İstediğin kadar spor yapabilirsin süre kısıtlaması yok. Ama programa sadık kalmalisin fazlası zarar.

0|0
    0|0
  • Üye ol gereken yardimi yapar antrenör ne yapman gerektiğini söyler gösterir ilk başta.

0|0
    0|0
  • vücut da çatlak oluşmaması için spor dan sonra krem kullan güzel olucam diyip çatlak içinde kalma :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...