Kadın neden susar erkeğe karşı ona ilgisini gösterirken özellikle?

anlamadım çözemedim şu kızı ona mesaj atıyom uzun uzun yazıyom uzakta oldugu için içimi döküyorum ona ona bagıra bagıra sevdigimi söylüyorum ama gene cevap vermiyo buda beni delirtiyor ve sinirlendiriyo söyle diyorum derdini hayatında başka birimi var başkasınımı seviyosun konuşmakmı istemiyosun söyle söyle bende ayagımı yorganıma göre atıyım ama yok diyorumki acaba hayatında başka birimi var benide kaybetmek istemiyormu anlamadım çözemedim bide size sorıyım dedim burdan boş çıkmam diye düşündüm inşallah güzel yorumlarınızla gönlümü rhatlatıcaksınız.

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ya söyleyecek bir şeyleri kalmamıştır, ya da senin duygularının aynını yaşamıyordur..hakikaten seven her halükarda konuşur ..sevdiğini ifade eder ve seviyorum demekten büyük bir haz alır içi içine sığmaz..konuşacak o kadar çok şeyi olur ki bir an olsun bırakmak istemez..

0|0
    0|1
    • yani benim ona duydugum duyguları aynısını bana karşı duymuyo...

• rica ederim..gönlünüze göre birini bulmanız dileğiyle..

• beni ikna ettiniz teşekkür ederim çok naziksiniz..

• ille hayatında biri olması şart değil senle ilgli bişey düşünmüyo olabilir..

0|0
    0|0
    • oda olabilir ama bana bir şans vermesini istedim vermedi cevap bile vermedi demekki sevmiyomuş..

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...