Salih Uçan'ı nasıl buldunuz? Yorumunuz?

Salih Uçan'ı nasıl buldunuz? Yorumunuz?Salih Uçan'ı nasıl buldunuz? Yorumunuz? +1

Güncellemeler:
salih uçan yorumlarınız?

0|2
2|11

En İyi Kız Görüşü

• Bu adamı hep severdim. Tipi yuzunden tabi. Bir ara cok guzel hareketler bunlara seyirci olarak gelmisti sanirim. Ordan tanidim diye hatırlıyorum. Onun disinda kariyeri hakkinda pek bilgim yok 😄

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• bir adam bu kadar mı büyür çok büyük oynuyor çok bayıldım oyununa totti ile antreman yapmak bile insanı değiştirirmiş çok büyük oynadı sakatlanmazsa görsüler yıldızı müthiş izlemeye doyamadım ben aklıyla oynamak böyle birşey alexin ilk yıllarını hatırlattı bana

1|3
    0|0
    • bu sakatlanma muhabbetini çok duyuyorum konuştuklarımla , sakatlanmazsa iyi işler yapacak falan, demeyin böyle nazar değdireceğiz yoksa :D iki maçını izledin futbolunu çok geliştirmiş gördüm bende işin açıkcası hem fenerbahçede hem milli takımda gelecekte çok rahat görev verilebilecek ve sorumluluk alabilecek seviyeye gelmiş, aynen banada alex in ilk dönemlerini hatırlattı yani orda boş boş gezmemiş onu gördüm mutlu oldum valla :D

• teşekkürler kardeşim :D

• rica ederim 😃

Kızlar Ne Diyor 1

• İtalya tecrubesi ise yaramış. Eskiye göre kendinden emin ve daha iyi oynuyor. Yakın zamanda fb'de kaptan bile olabilir.

0|1
    0|0
    • bir iki sezon sonra kaptanlığı alır banada öyle geliyor, futbolunu olumlu buldum boş boş gezmemiş orda

Erkekler Ne Diyor 10

• Salih yetenekleri olan bir oyuncu ama ben bir maç ile değerlendirme taraftarı değilim bir iki üç maçta belli olmaz bazı şeyler evet yetenekli ama ürkek oynuyordu biraz aşmış gibi ama maçta istediği gibiydi rövanş maçındada bakalım neler yapacak. Fenerbahçenin aradığı 10 numaramı bence değil yani bütün sezonu götürebilirmi görücez forvet arkasından ziyade ben merkez orta sahada daha başarılı olduğu görüşündeyim tabi zayıf rakipler karşısında ofansif orta saha olarakta oynayabilir ama bir Diego değil şuanda bilmiyorum kararlarını ama Salih ile forvet arkasını çözeceklerse yani dediğim gibi daha çok erken bekleyip görelim :)

0|1
    0|0
    • üstüne katmış bence futbolunu olumlu buldum şu an için bunları diyorum tabiy ki daha çok maçta görmeliyiz, 10 numara için ilerisi için iyi mesajlar veriyor, bu sezon için zaten bir 10 numara geliyor deniyor gazetelere ismide düştü kolombiyalı diye bugun belki görmüşsündür

• Futbol başlasın kafi :D

• ağustosta futbol ekimde basketbol :D

• http://i.hizliresim.com/bbz0j0.jpg
    Bana 10'u hatırlattı abi böyle bir shop yaptım ben de.

0|1
    0|0
    • güzel bir shop olmuş :D eline sağlık, oynadığı pozitif futbol bendede bu algıyı oluşturdu inşallah devamınıda getirir ve getirecek potansiyeleninde oldugunu düşünüyorum

• Teşekkürler abi :D oyun görüşünü falan baya geliştirmiş

• rica ederim, gelistirmis gercekten katiliyorum sana 😎

• Salih dikine araya cok iyi oynuyo fizik olarak cok cok cok guclendirirse eger kendini ronaldo gibi bakarsa kendini iste o zmn onu kimse tutamz. bide ozana paragraf acmak istiyorum cok iyi bir futbolcu cok cok iyi hemde ama kimse begenmiyor bu adami o fa kendni fizik olarak guclendirrse 2 si gerard ve lampard gibi olcaktr

0|1
    0|0
    • doğru şeyler dedin katılıyorum ozan tufanla ilgili ise şunu demek istiyorum insanlar biraz eleştirdi bazı konulardan dolayı ama oynadığı futbol itibariyle 0-1veya 2 hata yapıyor sahada pozisyonlarda, bunu dahada iyileştirecek gördügüm o, iyi koşuları var ayrıca, görev adamı tam demek gerekirse ben beğeniyorum işin açıkcası

• Aynen kardesim hayirli aksamlar

• eyvallah sanada

• salih adamım ya

0|2
    0|0
  • gelistmis oyun zekasini fakat fizik olarak hala zayif

0|1
    0|0
  • kötü buldum.

0|0
    0|0
  • bulamadık

0|0
    0|0
  • Tipsiz

0|0
    0|0
  • üstüne çok çok katmış bu sezon Fenerbahçeyi uçurur

0|2
    0|0
    • inşallah istediğimiz o zaten :D

• Monaco maçında iyiydi, devamıda gelir

• inşallah beklentimde bu ve devamıda gelecek bence bir patlama arıyor ve doğru yerde bunu göstermek için

• gsnin yetiştirdiği atleticoda kaptan oldu febenin piji romada rezil oldu :):)

0|0
    0|1
    • https://tr.wikipedia.org/wiki/Salih_U%C3%A7an
      bu gizli olayını kaldıracağım artık yanlış anlama bunu senin için demedim herkesin niki görünsün spor konuşulsun diye yoksa sporu konuşmaktan öteye herkesin içini kustugu bağırdığı bir ortam dönüyor buralar :( futbolunu nasıl buluyorsun asıl sordugum oydu

• her neyse inşallah yanılırım her ne kadar bu zamana kadar hiç ıskam olmasa da (gs şamp olursa yıldızı emrah başsan fb olursa yıldızı sqirtel bjk olursa yıldızı şenol hoca olur şimdiden diyim)

• tamamdır not aldık sezon sonundada buralarda ol gene :D

Yükleniyor...