Her gelen yabancı Türk kızlarının ter koktuğundan bahsediyor. Neden bu Türk kızlarına düşmanlık?

her gelen yabancı türk kızlarının ter koktuğundan bahsediyor...türk erkekleri bile türk kızlarına kötü sözler söylüyor...neden bu türk kızlarına düşmanlık

0|0
10|5

En İyi Kız Görüşü

• 1-Türk insanı ter kokusuna hijyene dikkat etmiyor genel olarak, 2 kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Sosyal ortamlarda türk kızlarını yansıtan ama taş devrinin zihniyetine sahip olan kızlar yüzünden. Ayrıca türk erkekleride pek seviliyo değil hani :D

0|0
    0|0
  • kedi ulaşamadıgı ciğere mundar dermiş boşver :Dd.

0|0
    0|0
  • Ama gerçekten öyle kızlar var ki...:/ İnsan biraz dikkat eder bence başkası için değil kendi için.Ama neden herkesi bir tutuyorlar anlamam, saçma.

0|0
    0|0
  • Bence değil ya bizim kızlarımız kendine bakıyo bikere.

0|0
    0|0
  • kimse Türkiyeyi çekemiooo kızıda erkeğide malıda sevilmiooo :D genel olarak bizi sevmiğler

0|0
    0|0
  • Temizlik konusunda üstümüze tanımayız elin yabancılar temizlik çağdaşlık nedir bilmezler be

0|0
    0|0
  • trol seniii.

0|0
    0|0
  • Nickinin anasını satım.

0|0
    0|0
  • Ozellikle Biberin sozleriyle tum dunyaya rezil olduk.aq pici.ama bizim ergen kizlarda kendilerini yirttilar.tepindiler tepindiler cirladilar.sabahtan aksama kadar onu beklediler.haliyle les gbi koktular.haberlwri gorunce cok utandim Turk kizi olarak

0|1
    0|0
    • tamam da ben 20 senedir istanbuldayım bir kızın bile ter koktuğunu görmedim...bu piç bir gün geldi nerede gördü ter kokulu kızları...i*ne acaba hiç türk kızı gördü mü

• İste o ergenler cildirdilar.hakli bncede kokmuslardr.ama genel olarak biz gayet temiz toplumuz.parfum bosaltinca temiz olunmuyo.suya girip cikiyolar temizlendiler saniyolar.bi bok bildikleri yok

Erkekler Ne Diyor 5

• Küllü yalan oyle bisey yok ben almanyada yasiyorum valla burda butun yabancilar agzi acik bakiyo turk kizlarina ve ben hicbirinin agzindan oyle bisey duymadmatm tersi iyi seyler duydum hemde 1-2 kisiden de deyil

0|0
    0|0
  • link videoya bak, böylelerinin etkisi çok.

0|0
    0|0
    • bunlar çocuk ben bunlardan bahsetmiyorum...bunlar ter koksa ne olur kokmasa ne olur

• Videoda başka bir şey vardı ama izlemedin galiba :) şimdi kızların hareketleri çok tuhaf, her şeyi fazla abartıyorlar, adamı yiyecek gibi hareketler yapıyorlar ve daha bir çok şey var, bunlarda bu dediğin olayda birer basamak,

• kedi ulaşamadığı ciğere mundar dermiş..

0|0
    0|0
  • öyle bir ayrım yapamayız herkesi bireysel değerlendirmek gerek

0|0
    0|0
  • Bence sen bu sorunun cevabını iyi biliyosun. Türk kızlarına kurban olsunlar. Yabancılarda her halt var güvenemiyosun. Hemen aldatıveriyolar seni.

0|0
    0|0
Yükleniyor...