Sizce bunları düzenli yaparak 6-7 kilo verip sıkılaşabilir miyim?

Sabah:
1 haşlanmış yumurta
1 dilim peynir
1 dilim ekmek
Domates, salatalık
1 çay bardağı şekersiz süt

Ara öğün:
Bir küçük kase yoğurt

Öğlen:
1 tabak sebze yemeği (5-6 kaşık)
1 dilim ekmek

Ara öğün:
Bir adet meyve

Akşam:
1 tabak sebze/et yemeği
1 dilim ekmek

Ara öğün:
1 adet meyve

Bunlara ek olarak:
Her öğünden sonra bir dardak su
Kahvaltıdan önce 20 dk, akşam yemeğinden sonra 30 dk tempolu yürüyüş
Öğlen yemeğinden sonra 30 squat, 30 yarım mekik, 40 bacak egzersizi

0|1
4|16

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bir öğündeki meyve yerine kuruyemiş yemelisin bence.
    Ayrıca spor konusunda şunu söyleyebilirim bir gün içinde hepsini değil de günlere bölerek çalış bunun faydasını göremezsin mesela bir gün sadece popo çalış bir gün karın bir gün bacak gibi ama mutlaka haftada bir gün dinlen

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Ekmeği azaltabildiğin kadar azalt. Protein ağırlıklı besinlere devam. Geç saatte yemek yeme. yürüyüşleri koşuya çevirirsen daha güzel olur. squatı ağırlıkla birlikte 4x10 şeklinde yap. mekiği aynı şekilde 4x12 şeklinde yap bide sana önereceğm bir hareketim var kesinlikle yapmalısın. egzersizin tamamen bittikten sonra ''plank'' hareketini dayanabildiğin kadar uzun yapıcaksın bir defa. ama bu harekette duruş çok önemli araştır. karın için güzel bir hareket.

0|0
    0|0
  • valla hiç bilmiyom ki knk :D

0|0
    0|0
  • NAsıl doycannnnn

0|0
    0|0
  • bunları yersen hayvan gibi olursun😅😅

0|0
    0|0
    • Saçmalamayın. Behsettiğim alt tarafı iki yarı tabak dolusu sebze/et yemeği ve protein ağırlıklı bir kahvaltı.

• Olabilir

0|0
    0|0
  • yok.

0|0
    0|0
  • başlamak işin yarısıdır

0|0
    0|0
  • Dene ve gor

0|0
    0|0
  • Bunları yaptıktan sonra zayıflamıcak kimse yok. Çok sağlam program ama uyulması epey zordur. Evdeki hesap çarşıya uymuyor bazen

0|0
    0|0
    • Yemek kısmına uymak zor değil ama egzersiz zorluyor. Zamanla alısırım

• Emin ol yemek daha zordur bir insan için egzersiz de en fazla 2 gün zorlanırsın sonra zaten ihtiyaç haline geliyo

• Yulaf kepeği ya da yulaf ezmesi tüket

0|0
    0|0
  • At gibi olursun

0|0
    0|0
  • Verirsin

0|0
    0|0
  • spor şart

0|0
    0|0
  • Verirsinn

0|0
    0|0
  • Bunlari yaparsan kesin olursun :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Meyva ve ekmegi çıkart yumurtayı çogalt, sebze ve et yemeginide 1tanak dolusu yap, sabahları ekmek yerine kavrulmamış kuruyemiş fındık ceviz ye, yugurdun içine keten tohumu koy, bol maydonoz dere otu ye ödem atar karın yaglarıbı eritirsin ve metobolizman hızlanır, biberiye ve yeşil çay iç 3lt yakın su iç

0|0
    0|0
  • Hayir. Gunde 2 kere meyve fazla. Meyve sekerlidir. 20 dk yuruyus az en az 30 olmasi gerekli. 30 da az gibi hemen biter zaten yani sıkılaşırsın da cok uzun surer

0|0
    1|0
    • Toplam 50 dk tempolu yürüyüş ve 100 egzersiz yeterli. Ben sağlıkçıyım ve aldığım bilgi bunu doğruluyor. Ayrıca meyve dışında şeker tüketimim yok yemeklerle aldığım haricinde. Meyve tüketmek zorundayım şekerimi dengede tutmak için. Yoksa hiçbir egzersizi yapamayacak hale geliyorum

• Ha illa konu sagliksa yeni olsam da bende tıpçıyım

• 3 senedir gecemi gündüzüme kata kata bu alanda çalışan benim bu 1.
      İkincisi ben meyveyi mi azaltayım diye sormadım, farkındaysan ekmek demene hiçbir şey demedim. Sadece kan şekerim ve tansiyonum sürekli düştüğü için dengede tutarak kilo vermem gerektiğinden bahsettim bu 2.
      Tıpçı veya 12 yıllık milli sporcu olman beni ırgalamaz. Benim amacım manken gibi bir vücuda sahip olmak ya da dünya çapında bir başarı elde etmek falan değil. Sadece fazlalıklarımı geniş bir zamana yayarak vermeyi ve sağlıklı olmayı amaçlıyorum bu da 3.
      Son olarak daha fazla cevap vermene müsaade etmeyeceğim. Zira saldıracak yer arayan insanlarla tartışacak halde değilim. Hadi eyvallah.

• Bunla sadece vucut yaparsin gibime geliyor sporla

0|0
    0|0
Yükleniyor...