Emre bölezoğlu fenerbahçe futbolcusu değil fenerbahçe yalakasıdır bence

sizcede öyle değil mi arkadaşlar galatasaray hakknda çok konuşuyor sizcede jubilesi gelmedi mi artık

0|0
4|23

En İyi Erkek Görüşü

• Emre Belözoğlu Türkiyeye gelmiş geçmiş en Çirkef, en dönek, en ırkçı Futbolcudur

0|4
    0|3

Erkekler Ne Diyor 22

• Selçuk İnandan öğrenecek çok şeyleri var

adamlık, efendilik ve karakter anlamında

1|1
    0|2
  • birkaç sene daha oynar

0|1
    0|2
  • Bi' şeyi çok merak ediyorum..

Fenerbahçe'yi konu almadığın bi' sorun var mı?

Cevap veriyim; Emre halen türkiye'de oyunu hem defansif hem ofansif oynayabilen en iyi oyunculardan biridir, karakterini kimse bilemez.. Biri çıksa Aynı şeyi Burak yılmaz için söylese ne derdin ?

0|2
    0|1
  • 0|1
    0|2
  • Emre keşke Avrupa'da kalsaydı. Beni ne küfürü ilgilendirir ne yalakalığı ne bişey. Galatasaray'ı ağzına almasın yeter. Haa "Bittik biz, bittik biz beyler" diyebilir ona izin var :)

0|1
    0|0
  • karakteri kötü değil yalakada değil zaten öyle olsada burak gibi kendini yere atmıyor o yeter herhalde

0|0
    0|0
  • Adam doğuştan fenerbahçeliyim dedi diye yalakalıkla suçlamanız, bu kadar kin gütmeniz çok abes. emre belözoğlu türkiyenin en iyi orta saha oyuncusudur kabul etsenizde etmesenizde bu böyledir. Ayrıca emre bu güne kadar galatasarayla ilgili hiç kötü kelime kullanmamıştır ekmeğini yedim saygısızlık yapmam demiştir. bence siz galatasaraylılar Fenerbahçe hakkında çok konuşuyorsunuz

0|0
    0|2
    • sana çok net bir soru soruyorum selçuk inanmı emre belozoğlumu

• gelelim avrupaya Fatih sonkaya zamanında porto gibi bir takıma gitti şu anda erciyesde oynuyormu oynamıyormu onu bile bilmiyorum 3 yılda 58 maç sence bir istikrarsa dicek bişeyiim yok ve aynı zamanda emre 5 yaş büyük olmasında rağmen kariyerinde 49 gol atmış klup takımlarında selçuk inan ise 45 gol bence bunu 2 ye katlar asistleri saymıyorum bile selçuk inan la kıyaslanamaz bile asist sayıları emrenin emre iki büyükte kaptanlık yaptı da selçuk inan oynadığı tüm kluplerde kaptanlık yaptı sanırım

• ayrıca yaşı emre belozoğlundan 5 yaş daha küçük bakalım görelim avrupaya gidecekmi milli takım eski başarısını kazanıp daha ne kadar milli olcak ona bakmalı

• İsterse şerefsizin en önde gideni olsun,

Türkiyenin en iyi orta sahalarından birisi.

insanları karakteriyle değil işiyle değerlendirin.

Sizin mantığınıza göre balotelli yalakadanda öte bişey o zaman ;)

0|1
    0|0
  • Onu doğurmamış sıçmış anası

0|2
    0|1
  • O senin abin yaşında. Bir GS'li olarak zamanında GS'ye hizmet eden bir yıldıza bu üslup çok acemice.

0|2
    0|0
  • Bu yazındaki Yalaka kelimesine istinaden Emre sana dava açsa ve kazansa ne güzel olur.

0|1
    0|1
  • Yine sen yine futbol biraz ara ver ara

0|0
    0|1
  • şu hayatta en çok kime küfür ettin desen bu emre deyyusu heralde bir numaradır.

0|0
    0|1
  • önce adama bakarım adammı diye sonra lafa bakarım söyleyen adammı diye.

0|0
    0|0
  • yinemi sen ula :DDDD

0|1
    0|0
  • Kızım sen kendi futbolcunla ilgilensene sanane emre'den. Acısı hala içinizde demek.

0|1
    0|1
    • acı bizde yok sizde var

• Gördük. Şampiyon oldunuz hala Fenerbahçe ile uğraşıyorsunuz. Neden? Çünkü Fenerbahçe sizden büyük. Şimdi git şampiyonluğu kutla fenerbahçe hakkında atıp tutma adamı bozarlar.

• alakaya tuz biber

• En basarılı günlerini bizde(Gs) yasamıstır.Asla bizde yasadıgı basarıları fb'de yasayamayacaktır.

0|1
    0|3
  • çok çirkef

0|0
    0|1
  • :D yemişim emre'yı :D şerefsizin en önde gideni

0|0
    0|1
  • cok güzel bir tespit tebrik ediyorum gercekten :)

0|0
    0|2
  • sende galatasaray taraftarı değil 6saray yalakası hatta k.şarısın hoşuna gidermi sana böyle dense ?

0|0
    0|1
  • gerçekleri söylemesi 6alatasaraylıların çok zoruna gidiyor. 6alatasaray hakkında çok konuşuyor lafını açarmısın ne konuşmuş bu güne kadar

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• Tatlım valla yazamadan geçemedim bu nasıl futbol aşkıdır ya hep sorun futbol üzerine :)

1|0
    0|0
  • daha küçük bence,zamanı var.

0|0
    0|0
  • fenev yalakalğı çok moda oldu son aylarda :)

değil jubilesi gelmek,menapoza bile girdi o,pardon andropoza :D :D

0|1
    0|0
  • ona yalaka değil başka bir şey diyoruz biz... futbol bir şeysi...

1|0
    0|3
Yükleniyor...