Kapalı bayanların tatilde giyim tercihi nasıl olur?

merhaba örtülü bayanlar,sorum sizlere olacak.tatilde giyim tarzınız nasıl olur?sıcak bölgelere tatile gittiğinizde yine örtülü olur musunuz? açıldığınız oluyor mu? samimi cevaplarınızı bekliyorum,teşekkürler.

0|0
10|1

En İyi Kız Görüşü

• Ben bir kaç sene önce Bodrumda tesadüfen kapalı insanlar için bir hotele gittiğim.Bilgi amaçlı vs.Oraya gidenler aileleriyle gitse bile kadınların yüzme ve havuz alanı erkeklerden ayrı.Yemeği vs ailece yiyorlar sonra kadınlar kendi kıyılarında havuza denize ya haşemayla giriyorlar ya da bikiniyle.Kadın tarafında çalışanlar hepsi kadın erkek tarafında çalışanlar sadece erkek ve içeriye havuz bölgesine telefon getirmek yasak misal çekim için vs.Yüzdükten sonra akşam yemeklerinde yine aileleriyle birleşiyorlar vs.Böyle yerlerde var.Ben bunda yanlış bir şey görmüyorum.Ben bir kerede Marmariste Orhaniyede basma etekleriyle denize giden kadınlar bile gördüm :).Yadırgamadım.Hoş görüyle karşıladım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• 30-35 derece sicaklikta tesetturlu olup plaja indiginde tangali bikini giymez o kadinlar... internetten bak hasema denen bisey var ondan giyiiyorlar ayrica bayan bayan yuzerken de hasema giyiyorlar, yani kocalarindan baskasina gostermiyorlar kendilerini :D

0|0
    0|0
  • Ehm ben kapalı değilim ama inancı tam olan bir insan "aayh beni sıcak sıktı yeea" diyerekten başındaki örtüyü açmaz.

1|0
    0|0
  • Baş örtüsü kullanıp deniz kenarına tatile gideni gördün mü hiç?

0|0
    1|0
  • hasema olur

0|0
    0|0
  • tesettür yanı

0|0
    0|0
  • valla kapalı değilim ama ağustos sıcağında kara çarşafla gezdiklerini biliyorum heralde içerden vantilatörlü bu kara çarşaflar. :)

0|0
    1|0
  • asla nereye gidersek gidelim başımız kapalı oluyor değişen bir şey yok tabi başını açanlarda var dır

0|0
    0|0
  • sıcak bölgelerde örtülü olurmusunuz ne demek türkiyenin heryeri yazın cayır cayır yanıyo zaten.

0|0
    0|0
  • denız kenarına gıtmek abes oluyo zaten

hadı ben ortundum etrafımda bı yıgın çıplak... bakmakta gunah.

ama gıdenı yadgırgamam... ınsanın zayıf anları gecerlı nedenlerı olabılıyo

bır yaz gecesıydı

herkes yuzdu gıttı evıne

baktım sahılde kımse yok

gıydım mayoyu

daldım denıze...

uzaktan bı adam gelıyodu bı ara...

suyun altından yuzdum o gecene kadar :)

kımse görmedı :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• haşeme giyiyorlar giydiklerine benzer şeyin tayt gibi olanını zıpkınla balık avlayanlarda giyiyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...