Aşkımın arkadaşısın...

7 aydan beri çıktığım çocuk vardı 3 hafta önce ayrıldık son zamanlarda işi nedeniyle fazla konuşamıyorduk ama birbirimizi seviyoduk şimdi yeni sevgilisi var sevgilisinin çalıştığı mağazaya gittim o gün niye oraya gittin diye mesaj attı ama kıza beyaz gül flan alıyomuş onunla konuşmanı istemiyorum ben herşeyi sana anlatıcam yüzyüze konuşmamız gerek dedi seninle yüzyüze gelmek istemiyorum çünkü benim için artık bir anlamı yok merak etme sevgilinin yanına gitmem senin sevgilin var benim sevgilim var gibi davranmaya başladım kendini mutlu göstermek için elinden geleni yaptı hiçbirşey yapmadım umursamadım 2 gün önce yakın arkadaşı çıkma teklifi etti yakın arkadaşına bunu nasıl yapyosun flan dedim ben seni seviyorum yakın arkadaşımı kalmış dedi arkadaşlarım sana tuzak kurmuşlar flan diyo çocuk eski sevgilim hakkında o rehberden numaranı sildi ama ben burdayım gibi konuştu bir daha mesaj atmanı istemiyorum dedim sizce bu çocuğun eski sevgilimle oynadığı birşey olabilir mi ? arkadaşı sürekli şimdiki çıktığım çocuğu flan soruyordu eski sevgilimle ilgisi ?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• ben okurken yoruldum valla. çok karışık işler ya. memlekette adam mı kalmadı? sen onun sevgilisinin yerine gidiyorsun, eskisi seni arıyor, yenisi eskisinin bir şeyi? olay çok ama hep aynı kişiler arasında geçiyor.

bence sen kendini bu çemberin dışına at, gerisini merak etme. arada kalırsan daha çok dolaplar döner, ne olduğunu anlayamazsın.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• sakın düşme bence ikisiylede muhabbeti kes

0|0
    0|0
  • Aynen kumpas yeme

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Aldırış etme derim...

0|0