Tavsiye yöntemi ile...?

Sorum kısa arkadaşlar, tavsiye yöntemi ile biriyle tanışır mısınız? Bir akrabamın ısrarı ile onun bir yakını ile tanışacağım. İlk defa bu tip olaylara giriyorum haliyle utangaçlık var :) 25 yaşındayım o da 30 yaşındaymış. Sizce 30 yaşındaki bir adam neden tavsiye ile evlenmek ister, temiz aile kızı olması için mi yoksa kendi işini beceremediğinden mi :) benim gözümün önünde şu an kısa boylu hımbıl bir adam canlandı da şahsen :) fikirlerinizi merak ediyorum :)

0|0
47

En İyi Erkek Görüşü

• Aman bir kahveden ne çıkar bakarsın anlaşırsınız bir bak bakalım kafa dengimi?

1|0
    0|0
    • sen olsan tercih eder miydin bunu..

• Yok be abla ama ne bi,lim kimi kısmeti bağlılar için olabilir diye dedim.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• bence tavsiye ile biriyle görüşmenin bir sakıncası yok. sonuçta herkes bir vesileyle tanışır gerisi aradaki ilişkiye anlaşmaya kalmış. tabii ki burada tavsiye eden kişi de önemli. ikinizi de iyi tanıyorsa gayet güzel de sonuç verebilir.

fizik olarak bir önyargın olmasın. o da seninle aynı durumdadır büyük ihtimalle. erkeklere çevre baskısı çok daha fazla oluyor bu konularda :) belki o da kız ne kadar çirkindir acaba bu yaşa kadar kimseyi bulamadıysa diyordur :)

pek çok insanın kendi tercihlerini görünce, aslında çoğu zaman tavsiyeyle evlenmek daha iyi mi diye düşünüyorum ben de :)

0|0
    0|0
  • bunun önemi yok, istersen facebooktan tanış önemli olan seni hak edebilecek kalite de mi sen ona bak.

1|0
    0|0
  • Avrupa ve amerika hep tavsiye yöntemiyle yürütüyolar böyle şeyleri. Bunlar olması gereken şeyler. Ülkemizde ya okuldan ya da işyerinden eş bulabiliyorsun bu tanıdıkların arasında 50 erkek olduğunu düşün. Yani dünyada 3,5 milyar erkek var sen 50 kişi arasından seçmek zorundasın çok saçma.

0|0
    0|0
  • Annem her hafta hamamdan kız bulup getiriyor : /

0|0
    0|0
  • hayat bu belli olmaz neyin ne olacağını bilemezsin,hemen ön yargılı olma git bir görüş,belki nasip böyleymiş...bir kere görüşmeylede bir şey kaybetmezsin,kötümü olur insanlarla tanışıp sohbet ve kaynaşmış olursun !

0|0
    0|0
  • ben de öyleyim kendi işimi halledemiyorum. meslek kaiyer para pul desen var ama o beceri yok.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Yok canım öyle düşünme zaten yaş farkı tam ideal.Önce bir tanış bakalım adamın kendisiyle konuş ona sor çünkü aynı şeyleri o da sana karşı düşünüyor olabilir :) Zaten kimse seni zorlayamaz bir bak bakalım kafana uymazsa görüşmek istemezsin:) Bu arada benzer bir görüşme bende yaşıyorum :))

0|0
    0|0
  • Tanıştığınız gün evlenme psikolojisiyle gelmiyosa tanışmanızda bir problem yok ben bile senin adına heyecanlandım bana noluyosa :D

0|0
    0|0
    • :) hayırlısı.. senin de adına da

• bnce biraz kndi işini becerememekten kaynaklı sankii :)

0|0
    0|0
  • Belki de hayatının aşkı olmaya aday birisidir kendisi... :) Önyargılı olma :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...