Fitness hakkında sorulariniz?

Fitness hakkinda beslenme ya da antreman hakkinda sorunlariniz ya da sorulariniz var ise elimden geldigince yardimci olabilirim.

1|1
4|2

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• 2 yildir hayatim yatagimdan ibaret garip nedenlerden oturu hic cikim 10 dk yurumuslugum yok hayvan gibi sigara iciyorym artik spora baslayip vucudumu duzeltmek istiyorum 1.73 94 kiloyum sence nasil baslamaliyim boddye direk mi yoksa oncesinde duzene oturtmam gereken seyler var mi

0|0
    0|0
    • Kardesim direk basla hatta git bugun basla. Ama baslarda motivasyonun dusuk olabilir buna aldiris etme devam et

• Pekala tesekkur ederim

Kızlar Ne Diyor 3

• karın kasını daha belirginleştirmek istiyorum :(

0|0
    0|0
    • Mevcut yağ oraninızı düşürmeniz gerekmekte bunun icin oncelikle gunluk kalori aliminin altinda kalori almalisiniz undan tuzdan sekerden uzak durmalisiniz yag oranina bagli olarak kardiyo yapabilirsiniz ve karin egzersizleri calismayi ihmal etmemelisiniz.

• Bedenimi seviyorum ama bira göbeğim var. Kalçalarım ve göğüslerim küçülür diye korkuyorum. Diyet yaptim göbek için ama kalçamdan gitti sadece. Fitnessa yazilsam mi yoksa özel uzaktan eğitim mi alsam?

0|0
    0|0
    • Güzel bir fitness salonuna gittiginiz takdirde uzaktan egitime gerek kalmiyacaktir. Fitness a baslaminizi tavsiye ederim tum bolgeleri calistiginiz takdirde orantisizlik olmayacaktir

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 1

• Kardeşim yeni başlayacam
    Split program mı uygylim yoksa makinelere asılayımmı

0|0
    0|0
    • Kardesim haftada 3 gun temel calis 3 hafta. 3 hafta sonra bölgesele geç

• yeni başlayan sporcuların kasları uyarılmaya çok elverişlidir konu sahibi arkadaşımızın dediği gibi ilk 3 hafta temel yani bütün vücudu makinalarda çalıştır 3-5 gün arası normaldir zaten ilk 1 hafta belki daha fazla hamlama yaşarsın heryerin ağrır ertesi gün

Yükleniyor...