Boşanıyorum. Akıl verin yardımlarınıza ihtiyacım var!!

Evet öyleydi böyleydi derken dün gece boşanmamız gerektiğini artık geri dönüşü olmadığını benim mahkemeyi açmamın daha doğru olduğunu ve bunu erken zamanda yapalım dedi. Ben berbat haldeyim dün geceden beridir sadece ağlıyorum ama bugün ailemle konuştum onların desteğini almış olmak bir nebze rahatlattı. Şimdi evde o salonda ben yatak odasında iki yabancı insan gibi. Çok canım yanıyor yediremiyorum kendime bunca severken bize yakıştıramıyorum. Nasıl canımın acımasını hafifletebilirim veya ne yapmalıyım bana sen karar ver dedi zamanına ve çekildi ayrılmak isteyen o zamanını belirtmesi gereken ben! Çok büyük haksızlık bu!

0|0
7|14

En İyi Erkek Görüşü

• peygamber efendimiz cenabı allahın en nefret ettiği helaldir diye buyuruyor,boşanmak düşünülmesi gereken en son şey olmalı sebep ne olursa olsun son raddeye kadar dayanmalı yuvayı kurtarmak için yapılması gerekn tüm hamleler yapılmalı,evlilk kolay değildir iki gencin çıkma heyecanı şeklindeki bir birliktelik değildir fedakarlık ister sabır ister özveri ister ve hepside karşılıklıdır...sebein ne olduğunu siz daha iyi blirsiniz elbet o sebepleri ortadan kaldırmayı denedinizmi? ya da siz kendinizde gördüğünüz eksiklikleri gidermeye çalıştınızmı?mesela eşiniz akşamalrı eve geldiğinde her gün ayrı bir fantazi yaşatmayı ya da kapıdan girerken hoşgeldin diyerek güler yüzle karşılamayı ya da ne bileyim değişik bir yemek yapmayı ona süprzler hazırlamayı denedinizmi? tabi bunlar karşılıklı olması gereken şeyler...rabbim her daim yar ve yardımcınız olsun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• durur dururken bu kararı verdiyse biri mi var acaba hayatında..

0|0
    0|0
  • Ben senden ayrılmak istemiyorum. Çok meraklı isen sen baş vur diyeceksin..Geçerli bir neden göstermek zorunda...Ve boşanma olursa sana her ay nafaka ödeyecek..Haksız boşanma talebi var ise senin tazminat isteme hakkın var...Bırak o başvursun..

0|0
    0|0
  • Allah akıl fikir versin ! bu gidişe milletin hali hiç iyi değil evleniyor ertesi gün boşanacağım diyor,aile terbiyeleri yok bunların,anne babadan yeterli terbiye alınsa işler bu duruma gelmez

Ölene kadar evli kalınır mış,şimdi öğleye kadar evli kalınır olmuş !

0|0
    0|0
    • Hayır ortada kabahatım olsa ya da eksık oldugum bır konu tamam dıcem ne gece hayatına karıstım ne basını egdım nede utandırdım karsılıgı bu olmamalı!

• oturun konuşun,olmuyorsa aile büyüklerini araya koyun onlar halleder,ama bir birinizi kırıp üzmeden konuşun buda olmuyorsa bitirme zamanı gelmiş demek !

• git kendin söyle bu kadar karaktersiz biri olamaz herhalde sana yüklüyor tüm yükü sen açınca boşanma davasını o istedi derse daha büyük darbe yersin git sen aç yiyorsa ben kılımı kıpırdatmam istersende git başka yerde yaşa çokta umrumda de .tutma içinde.

0|0
    0|0
  • Birkaç gün görüşmeyin sakinleşip arayı bulursunuz bu halde kesin boşanırsınız, boşanmayı bir halt sananlardan değildir umarım o adam

0|0
    0|0
  • Üzücü ama hayatta olan şeyler bunlar. Geçecek bu dönemler de ve sonra geriye dönüp baktığında belki çok daha farklı düşüneceksin.

0|0
    0|0
  • ılıskılerın yurumesı ıcın bazen bır tarafın alttan alması gerekır..bunun ıcın eslerın bırbırını sevmesı ve saygı duyması gerekır.eger bu sekılde olmassa ılıskılerde bırgun bıter

0|0
    0|0
    • Bızde oyleydık de ne oldu nasıl oldu anlayamadan bu hale geldık

• ılıskıde bır taraf alttan alamayı bırakmıs yoksa ılıskı bu hale gelmezdı

• çok üzüldüm durumuna hele de anneler gününün sabahına aldığınız bu karara. bir şey sormka istiyorum. severek evlendiniz değil mİ? arada büyük aşk var mıydı ?

0|0
    0|0
    • Evet gayet severek ısteyerek 3yıllık evlıyız ama 6 yıldırda beraberız cocugumuz yok ama yınede cok etkılıyor ınsanı ınan nasıl davranacagımı bılmıyorum aynı evın ıcınde 2 yabancıyız sankı bırsey sormak ıcın konusuyor sadece

• Sana bir sey soyleyeyim, işin içinde sevgi var ise ki zaten 6 yıllık bir geçmişiniz var boşanmayın.. her yolu dneyein boşanmayın. çünkü su an sadece alışkanlıktan bu durumdasınız. biraz uzak kalın ayrı yatın. görsel temasta bulunmaktan kaçının. değerinizi hissettirin birbirinize. her evliliğin kurtarılacak bir çok dönüm noktası olur. aldatma gibi şahsiyet onur kırıcı durum olmasın yeter ki. kendinizi o an kavga ile değil de birbirinize ilk aşık oldğunuz dönemlerdeki halini hatırlatın

• bence bir kere daha konus ve davayı o acsın madem o istiyor o acmalı

sevgi bitmesi bir yana insan neden boşandıgını bilmeli anlatmalı

0|0
    0|0
  • sebep nedir severek evlenmediniz mi...ne oldu anlatır mısın...

0|0
    0|0
    • Cok severek evlendık 6 yıldır bırlıkteyız ama 1 senedır nedenını anlamadıgım bır ılgı azalması oldu bende ona bun dıle getırdıkce ortam grıldı ama hıcbır zaman caba gostermedı sadece benım sıkayet etmeme taktı ama kendısınde hıc sırun aramadı mutsuzum dedım mutlusun dedı derdın ne dıye sormadı bır kac kere ayrılalım dedı ıstemedı dalga gectı sımdı gecmıs karsıma evet ayrılalım dıyor ben 1.5 sene once soyledım hayır dedı sımdı kendı hemen olsun dıyor

• Debresyonda oldugunu dusunuyorum bende ama asla kabul etmedı danısman ya da psıkologu zaten cok ınatcı gıtmem dedımı gıtmez ayrı yasamayada gelmıyor sımdı evde salonda oturuyor ben yatak odasında . 1 senede gerek ıs yogunlugu gerekse sebebını anlayamadıgım bır sosyal yasam merakı yzunden ılgı azaldı hatta hıc kalmadı kendı arkadaslarıyla meyhaneye gıderken bana gelınce ya yorgun ya koltukta uyuyor 1 kerede sen ne yapmak ıstıyorsun demedı bunları dıle getırdıgımde ben talepkar kadın oluyorum

• eşinin bilinen bir rahatsızlığı var mı...epilepsi olabilir...ya da başka herhangi bir rahatsızlık...

• merhaba öncelikle bende boşanmış biriryim kolay işler değil ancak özelden konusabilirsek sevinrrim

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun sorun neydiki...

0|0
    0|0
  • çocuğunuz varmı?

0|0
    0|0
    • Allahtan yok

• Bugun aıleme anlattım onlar yanındayız ne yapmak ıstedıgıne karar ver dedıler ısın acıkcası bızden bırılerının konusmasını ıstemıyorum neden onlara hem boyle bır sorumluluk vereyım hemde gurursuz gıbı algılansın. Hem bu saatten sonra duzelsek kac yazar ben ılgısızmıyasamak zorunda kalacagım bır omur ama ne olursa olsun kopamıyorda ınsan bırden kafam karısık

• sen ona alıştığın için kopamıyosun...ama sanırım o senden kopmuş bile..seninkisi alışkanlı değilmi?

Kızlar Ne Diyor 7

• sebebini bilmeden insa ayrılmayı kabul edemezki içi el vermez yani..bi süre ayrı kalmanız en mantıklısı..aslında aile danışmanından yardım almanız gerekiyor..boşanma davasını neden sen açıcakmışsın ki:S

aile masası gibi uygulamalar var bildiğim kadarıyla evliliklerin korunması için, hemen dava açmayın bence..

onun ailesiyle yakın olduğu birileriylede konuşma imkanınız varsa işe yarayabilir

0|0
    0|0
  • cocugun var mıpekı varsa nafaka alman kolay olur bırde o acsın davayı sen neden acıyorsun madem cok ıstıyor ugrassın dursun

0|0
    0|0
  • sebebi neymis?

0|0
    0|0
    • 1 senedır sebebını anlayamadıgım bır ılgısızlık vardı benım bunu sorun etmeme taktı kafayı ben daha onceden varsa sorun konusalım dedım ama yanasmadı sımdıde kendı dusundu tasında banada uyması kaldı

• Allah yardımsın olsun gerçekten zor bir durum.

0|0
    0|0
  • Aile terapistinden yardım alın

0|0
    0|0
  • cinsellik hayatiniz nasil peki. evli degilim ama sanirim erkekler icin evlilikte cinsellik bitmisse o iliskide bitmistir :S

0|0
    0|0
  • boşanma konusunda acele etmeyin ya. gerekirse bir süre ayrı yaşamayı deneyin. belki birbirinizi özlediğinize karar verirsiniz... :(

0|0
    0|0
    • Ayrı yasamak sacmaymıs dıyo sankı bosanmak daha mantıklı.

• Allah yardımcın olsun güzelim ama oturun konuşun sorununuz neyse...

Yükleniyor...