YAĞLARI NASIL YAKABİLİRİM? BİLEN ARKADAŞLAR LÜTFEN BAKSIN?

Arkadaşlar yaklaşık 1 haftadır diyetteyim ve 10 gündür felan spora gidiyorum (haftada 4 gün) neyse işte benim sorum bu göbekteki ve basendeki yağları nasıl eritebilirim? Çok psikolojim bozuluyor gerçekten. Diyette ise sabah bişe yemiyorum öğlen 12:30 gibi akşamda en geç 6:30da yiyorum. Neyse işte mesela dün öğlen 1 tabak hazır çorba 1 kase yoğurt akşamda 7 gibi (denize gitmiştim ondan) 1 tabak bamya. Bu kadar. Bunun haricinde yemeklerden en az 1 saat önce ve sonra su içiyorum ve karbonatlı su içiyorum. Arada bir kefir tüketiyorum. Açıkcası bu kadar az yememe ve spor yapmama rağman pek bir etki göremiyorum ve bu beni üzüyor. 2 ay yani 53 gün kadar vaktim var başka neleri yapsam napsam eritebilirim? şimdiden teşekkürler.

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• Hergün yarım çay bardağı elma sirkesi iç. Midende sıkıntı varsa bardağa bir kaşık bal koy. İnanılmaz faydasını göreceksin ben denedim. Simitlerim vardı az bir sporla inanılmaz değiştim. şu an yağ orabım çok az.

0|1
    0|0
    • yok sıkıntı yok karbonatlı su işe yarıyo diye duydum da. Elma sirkesini suya katıpmı içim nasıl?

• sağool

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Şimdi şöyle ki dostum rutin yediğin düzeni biranda indirirsen bu sefer vücudun metabolizmadan kısar. 2ay 53 gün boyunca birsürü kas kaybedersin sonra eskiye düzenine dönünce vücut daha fazla yağ depolar. Hem de kas kaybettiğin için çok büyük zararda olursun sadece görsel için değil sağlık için de çok önemlidir kaslar. Kendine 1 yıl yapabileceğin bir diyet bul. Kaloriden 500 kalori kıs daha fazla kısma ayda da 2 kilo vermeyi hedefle. Emin ol istediğin sonuca ulaşacaksın :)

0|1
    0|0
    • Anladım hocam sağolda ayda iki kilo yani vur dedik öldürdün :) zaten biraz zayıflayim yememe çok dikkat edicem şu an tek hedefim okula formda başlamak. Onun için 2 ayda 5-6 kilo verirsem çok iyi olucak. Zaten şu göbek basen gitsin çok dikkat edicem yememe sporada devam edebilrim. Görüşün için teşekkür ederim :)

• iyi bakalım azimliysen başarırsın umarım hedeflerini :) iyi günler

• Sağolasın Abi iyi günler :)

• Az yiyerek kilo verilmez. Günlük 80 90 gram protein 120 130 gram kompleks karbonhidrat ve 50 gram sağlıklı yağ al haftada 3 4 gün 1 er saat spor yap kas miktarını da ağırlık çalışarak artırmaya çalış bol su iç. Akşam 7 den sonra yeme. Kahvaltıda 1 - 2 tane yumurta ye. Zamanla gider kilon.

0|1
    0|0
    • zamanım yokki be abi. günde 500 gram max alıyorum zaten. haftada 4 gün fitnessa gidiyorum. su içiyorum zaten sağol

Yükleniyor...