Bacaktaki yağlar?

Arkadaşlar 165 boyunda 70 kiloyum ust bolge cok degil ama basen ve bacaklarimi hic begenmiyorum bacaktaki yaglari en kisa surede nasil eritebilirim koşu yuruyus ya da baska egzersiz ne onerirsiniz lutfen yardimci olunn

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• bölgesel yağ yakımı olmaz söyleyeyim. Yağ depolama ve yağ yakma senin genetiğindeki kodlamaya göre olur. Çalıştırdığın hangi bölgeyse orası kaslanacağı için daha kalın görünür. Bacak eritmek için sadece bacak çalışma. Tabi kaslanmak öyle kolay bişey de değil akşam spor yapıp sabah denis cyplenkov gibi uyanmazsın korkma.

0|0
    0|0
    • E ne yapayim diye soruyorum zaten bende ne önerirsin diyorum

• kardiyo antrenmanı denir. Tek birşeye bağımlı kalma. Koşu da yap kollarını da çalıştır. Eğer nabzın belli bir hızı geçiyorsa o kardiyo oluyor zaten. Kilo verme için de beslenmede biter söyleyeyim ben spor hocasıyım. İşin %50den fazlası beslenmede.

En İyi Kız Görüşü

• benden bir santim uzunsun ama kilon çok aşırı. ben 56 kiloyum yahu. tabi basenin çıkar. benim yok mesela :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Squatı kesinlikle öneririm yağları yaktırır şekle sokar. Bisiklet kullan sürekli. Koşulara çık. Yürüyüş de işe yarar ama tek başına değil. Beslenmene de dikkat et sade sporla olmuyor. Spor öncesi sade kahve ve bitki çayı iç.

0|0
    0|0
  • İnceltici yağlardan kullan yürüyüş ya da spor öncesi

0|0
    0|0
  • 20 kilo ver

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Temizlik

0|0
    0|0