Eto'o geldi mi şimdi açıklamalardan aklım karıştı. Bu transfer ile ilgili görüşleriniz nelerdir?

Eto'o geldi mi şimdi açıklamalardan aklım karıştı. Bu transfer ile ilgili görüşleriniz nelerdir?Açıklamalar havada uçuşuyor. Bir de Antalyaspor bize iletilmiş bir teklif yok derken beşiktaşın futbolcuyla görüşüp kulubu devre dışı bırakarak görüşmesi doğru mu sizce, spor ahlakına uyar mı? Bana çirkin bir transfer politikası gibi geldi. Antalyada kalması halinde motivasyonu düşmez mi futbolcunun. Adam gibi takımına teklif götür. Cevabını al. Böyle işin hayrıda görülmez. Görüşleriniz nelerdir?

• Spor ahlakı diye bir şey vardır. Ahlak sahibi olanlar bu demek istediğimi anlarlar. Futbolcuyla görüşüp futbolcunun başını döndürüp takımının üstüne salıp takımı devre dışı bırakarak transfer yapılmaz.
    40% (2)60% (9)55% (11)Oy Ver
  • Transferde gidilen yolu doğru buldum. Spor ahlakı hikayedir. Aslolan futbolcuyu elde etmektir.
    60% (3)40% (6)45% (9)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
eto
antalyaspor başkanı dün açıklama yaptı bizle doğru yönde iletişim kurulmadıvermeyi düşünmüyoruz dediler. beşiktaşın yöntemi spor ahlakina uygun davranmadı, ahlaki değildir bunu görememek zavallılıktır savunmakta zavallılıktır :D

0|3
1|8

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• ulan koskoca bjk 98 yaşında siyatikli pörsüğün peşinde oyuncak oldu be...

0|3
    0|1
    • siyatikli mi kesin bilgi mi bu, transfer edilme şekli gidilen yol kötü, gelse kötü mü olur eto'o sence

• adam antalyada bir değer eyvallah. ne gerek var aklını karıştırmaya ucuz medya populist yönetimler paragöz futbolcular yok arkadaş yok 2018den de umut yok bu gidişle...

• izleyip görelim

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 7

• Gomezi eleştiren gizli simdi de etoyu eleştiriyor.
    O zaman da demiştim mesele Gomez değil, mesele Beşiktaş cekememezligi diye

Transfer ahlakından bahsedenler bunlara ne diyecek acaba.
    Beşiktaş forması giyen adamı transfer etmek etik miydi

golsuzesitlik.files.wordpress.com/.../8196682.jpg

Alpe Potuk , Colin Kazim , Stoch , Diego saymakla bitmez bu etik ve ahlak anlayışı

0|2
    0|3
  • eğriden doğru iş çıkmaz ben bunu bilirim

0|3
    0|1
  • En ahlaklı kulüplerden biri olan Beşiktaş'ın ne yazık ki en ahlaksız bir şekilde transfer politikası var. Geçen sene de Trabzonspor'un imza aşamasına geldiği Tolgay Arslan'a daha fazla teklif yapıp kafasını karıştırmıştı.

0|3
    0|1
    • haklısın tutulan yol hoş değil

• tam bir saçmalık ve komedi bununla iş bitirdik diye ortalkta mutlu olup gezinenler vardahada bitmedi kesinleşmedi gerçi

0|2
    0|0
  • Etoo bitmis ;)

0|1
    0|1
  • SOnuna kadar haklısın böyle transfer yapılmaz son günlerde moda oldu zaten bu Beşiktaşda dediğin gibi bir spor ahlakı vardır bu oyuncudan hayırda gelmez şimdi gelsinde nasıl gelirse gelsin diyecekler olacaktır.

0|3
    0|1
  • saçma tabi dün haber okudum Eto'o idmanı yarım bırakmış , futbolcunun akılna girip iş mi yapılır ne kadar doğru denir ki buna, doğru diyende çıkar ama

0|3
    0|1
    • doğru bulanlarda çıkar kuşkusuz, futbolcunun aklını karıştırmak doğru değil ahlakide değil

• çıkar

• beşiktaşın yöntemi ahlaki değildir bunu görememek zavallılıktır bence :D

Yükleniyor...