Sadece su ve ekmekle kaç gün hayatta kalınır?

sadece su ve ekmekle kaç gün hayatta kalınır? hani olur ya bir yerde mahsur falan kalırsak diye bilelim.

0|0
1510

En İyi Kız Görüşü

• uzun süre yaşanır ama sadece karbonhidrat alıp diğer besinlerden faydalanamamak bir süre sonra hasta eder mahsur olduğum için hastalık tedavi edilmez ilerler sonra ölüme kadar gidebilir.ancak tam olarak ne kadar sürer bilemiyorum ama bence gün hesabından fazla sürer ay ya da yıl olarak cevap verilebilir.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 14

• ömrünün sonuna kadar değil bir kere. gerekli alman gereken vitaminleri alamadıgın için ( C vitamini gibi, veya fosfor gibi atıyorum) belirli hastalıklar ortaya çıkar ve ömrün daha kısa olur.

0|0
    0|0
  • yeter yeter.

0|0
    0|0
  • Susuz 4 gündü sanırım.

0|0
    0|0
  • Hem su hem ekmek varsa ölmezsın hiç.

Sadece su ile 1 hafta dayanırsın.

0|0
    0|0
  • bi yerde mahsur kalcan da ekmekle suyu hep yanında mı taşıyorsun :) Allah göstermesin arkadaşım

0|0
    0|0
  • Hiç bitmeyecekse, ömür boyu.

0|0
    0|0
  • susuz 3 yemeksız 40 gun yasayabılır ınsan dıye bılıyorum ama geçerlılıgı nedır onu bılmıyorum

0|0
    0|0
  • ölene kadar :D

0|0
    0|0
  • Ölmezsin, ikisi yeter.

0|0
    0|0
  • Valla denemek lazım kesin bir sonuç için :)

0|0
    0|0
  • patatesli vitaminli ekmekse ömür boyu :D

0|0
    0|0
  • ömrünün sonuna kadar

0|0
    0|0
  • Olmezsin, yeterli.

0|0
    0|0
  • Yeterde artar :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Açlıktan ölmezsin ama vücut diğer vitamin ve mineralleri alamadığın için zayıf düşer ve sürekli hastalanırsın.

0|0
    0|0
  • pasta yok mu pasta.DDDDDDD

1|0
    0|0
  • Çok yaşamazsın.İstersen dene :)

0|0
    0|0
  • bir yerde mahsur kalırsan su ve ekmek garantisi mi var anlayamadım ha oldu onlar sınırsız o zaman 1 yıl falan dayanırsın gibi geliyor bana

0|0
    0|0
  • uzuuuuun yıllar hayatta kalırsın. ekmek doyurur ve çok çeşitli vitaminler barındırır. su zaten başlıbaşına hayatın kaynağıdır. iki olsun. ölmeden yaşarsın.

0|0
    0|0
  • uzun süre götürür..ta ki vitamşn eksikliği yada diğer gıdaları alamayışımız bağlı gelişen malnutrisyon sendromları başlayana kadar...

0|0
    0|0
  • Bence su ve ekmek baya bi idare eder gibime gelio .

0|0
    0|0
  • O ne ya onur akın gibi..

Ekmeği suya banıp falan..

Yaşanır yani.. Bilemedim..

0|0
    0|0
  • 4 yıl kadar yaşarsın

0|0
    0|0
  • ömrünü sonuna kadar yaşarsın heralde

0|0