Bir erkek bunu neden yapar?

Arkadaşlar, bir erkek var.Ve aynı lisedeyiz.Herkes tarafından sevilen esprili birisidir.Bana davranışları, farklıydı bir süredir.Sürekli izlemeler, tokalaştığımzda karşımda yayvan bir sırıtmayla eli ayağı dolaşması, ne blim.Bunun gibi.Ben çoğu zaman soğuk davranıyorum zaten.Sınıfta samimi oldğum başka bir arkadaşım vardı.Ben onnla konuştğmda, güldüğümzde msela, sürekli izleyip duruyor, ya da konuşmaya dahil oluyor.Gibi.Bugün gidip o arkadşımın yanına oturdum.Hoca bir yere kadar gitmişti.Ve sınıfı bu çocuğa verdi.Çocuk sınıfta durup dururken sesini yükseltmeye başlıyo.Ani tuhaf hareketler gözümün içine baka baka.Sesli kahkalar anlatamam sınıftakiler sıçrıyo yerinden :D Ya şöyle bişey oldu.Dalga geçiolardı bunla hoca mısın sen diye.Erkekler dediki hocam! testleri herkese mi veriyosunuz özel öğrencilernize mi?. Mal durmuş suratıma bakıo.Hani ne anlıyo sa artık :D Ben bakışımı çevirdim.baygın baygın bakıodu ya.Bide zil çaldı artık ya.Herkes toplanıo bu elindeki kağıtları böyle buruştura rak bna bakıodu sinirle hani.Bi anda bakışlarını çevirdi.Nedir bunlar? Neler oluyor?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Genelde olgunlasmamış kişilerde aynı sorunlar olur. Hayatı ciddiyetinde değil.

0|0
    0|0
    • aslında bunu yapan 30 yaşnda :D

• kesinlikle var :D ya gidip çocğun yanına oturdum ikinci ders.adam :D tuhaf hareketler de :D komik ya.ne yapacağımı bilemiyorum.hayır bir ilgisimi var onu da bilmiyorum.

• Mal mal hareketler yaparak kendini belli etmeye çalışıyor. Belki size ilgi duyuyordur.

Erkekler Ne Diyor 4

• avatarındaji daykonun klibini izledim süper

0|0
    0|0
  • vaaaaaaaaaaaaah garibim vahh :d platoik olmuş

0|0
    0|0
  • nerde çokluk, orda bokluk.

0|0
    0|0
  • Her zaman aynı hikaye aynı son :) ergen çünkü nedeni yok...

0|0
    0|0
    • peki şöyle diyelim bunu tam 30 yaşında bir adamın yaptığını düşünürsek, aynı cevabı mı verirsinz?

• fark burada işte cümlelerim altında ezilen ergenlerin yaptığı tek şey küfür ve ağız bozma :D

• öff mal mısın nesin ya laf mı sokabilosun sanki.

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...