Aşkın Tanımını yapar mısınız?

Aşkın Tanımını yapar mısınız? sizce aşk nedir? nasıl tanımlarsınız?

0|0
6|18

En İyi Erkek Görüşü

• karşı cinsi aklından geçirmektir

kıskanmak sevmek duygularınla aklın arasında kalma

evlilik birlikte yaşamak için gerekli bir duygu bütünlüğüdür

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• aşk; karşındakini bulunmaz hint kumaşı sanmanla, çok yanlış düşündüğünü anlaman arasında geçen zaman zarfıdır...

0|0
    0|1
  • Aşk..bile bile tutsaklıktır..baglanmanın en koşulsuz hali..sonunun nereye cıkacagını bilmeden girdiğin bir tünel..soluksuz yasayabilecegin her anın sende buluşmuş halidir...Aşk..varla yok arasında kalmamaktır...YA AŞK vardır sende ona karsı..YA DA hiç aşık olmamıssındır..

0|0
    0|1
  • saçmalıktır

0|0
    0|1
  • beğendiğimiz bendene hayal ettiğimiz kişiyi koymaktır aşk,eğer o hayal ettiğimiz kişi olmadığını anladığımız anda ise ondan soğuma olayı başalar.

0|0
    0|1
  • insanlar hayata üremek neslini devam ettirmek için gelirler ama hayvanlardan farklıdırlar. cünkü tek bir kişiye bağlanırlar ve onunla yaşarlar o yüzden insanları başka birine bağlayan tek şey aşktır. saçma gereksiz değildir.

0|1
    0|0
  • ruhun yaradanda yok olmasıdır.bu ancak hal dili ile anlaşılır.fiziksel kelimelerle bunu anlatmanın imkanı yoktur.anlatılıyorsa o aşk değildir.çünkü aşkın tarifi yoktur dediim gibi..

0|0
    0|1
  • Aşk bence 3 harf 3 kelimedir.. BEN SEN BİZ GİBİ...

0|0
    0|1
  • Sabahta yaptım en iyi cevap seçilmişti :)

Biz aşkı venüsten gelen bir adamdan değil mekkeli bir yetimden öğrendik demiştim...

0|0
    0|1
  • Bende bir türlü bulamıyorum veya aşk beni bulamıyor anlamadım gitti.

0|0
    0|0
  • Mantığın Kaybolup hayvansal içgüdüye dönmektir ...

0|0
    0|0
  • bildiğin pok ymeyen yok ben daha yemedim :)

0|0
    0|1
  • Ask = Hormonal bozukluk

0|0
    0|1
  • onu gördüğün ya da düşündüğün zaman nefesin kesilmesidir

0|0
    0|0
  • sevgi,saygı,güven,dürüstlük...

0|0
    0|0
  • Mecnun bile tanimlayamamış ben nasıl tanımlayıp...

0|0
    0|1
  • Boktur

0|0
    0|1
  • Bkz. 31 çekerken akla gelen insan.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 6

• aşk... aşk işte anlatılmaz saçma sapan ruh halleriyle yaşanır %99 hayal kırıklığıyla biter.. sonrasında depresyon gelir. depresyonuda tanımlamasak :/

0|0
    0|1
  • Aşk

Çok üzgünüm dediğinde; ben de diyebilecek biriyle, sen neden üzgünsün diye sormayacak birinin yaşadığıdır.

0|0
    0|0
  • 2 bedende tek ruh olmak.

1|0
    0|0
  • Aşk kelimesinden bıktaam.

0|0
    0|0
  • En kalabalık şehirde yalnızca ikimiz varız dercesine yaşamaktır..!

0|0
    0|1
  • onu devamlı düşünmek özlemek sevmese de beni bir kereceik daha olsun göreyim demek gece yastığa başını koyduğunda aklına gelmesi gündüz okulda işte ya da arkadaşlarınla gezerken aniden yüzü aklına gelince gülümsemen ve hep özlemen

0|0
    0|0
Yükleniyor...