Sizce dogru mu?2 haftada gunde 8km yuruyerek 10 kg?

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• Mümkün değil en fazla. En fazla haftada o 4 kg verebilirsin ( diyet yapacaksın fakat 1000 kaloriden çok almayacaksın) bu da kalıcı ve sana faydası olan bir kilo kaybı olmaz çünkü yağ yerine kaslarından verirsin bir haftaya hepsini geri alırsın.

0|0
    0|0
    • Sadece protein agirlikli beslenirsem kaslarimdan vermem

• Protein diyeti yapmayı düşünüyorsan bu geçici bir kilo kaybı olur ve istediğin kadar protein ile beslen kardio dışında ağırlık çalışmazsan kaslarından verirsin. Tavsiyem haftada 3 kilo verip istediğin kiloya ulaşman. Hem kalıcı olur, sağlıklı olur ve kendini işkencede gibi hissetmezsin. Eğer sen böyle bir diyet yaparsan diyetin sonunda vücut kıtlıktan birden çıkınca diyette olmadığın zamankinden bile çok yiyeceksin ve geri alcaksın. 20 kg verdim ve bu hatayı yapıp 6 kg civarı aldım yine verdim ama bu sefer akıllandım vücudumu kıtlığa sokmuyorum. Yerinde olana kendime böyle bir kötülüğü yapmazdım

• seni ekleyimde diet konusunda bana yardımcı olur musun? 3 kilo olsun ama iyi olsun zaten 185 boy 90 kiloyum 80 olsam baya fit olcak vücudum birtek biraz göbek var bende kollar bacaklar filan sorunsuz

En İyi Erkek Görüşü

• mümkün değil bu şekilde sağlıksız ve düzensin verilen kilolar misli ile geri alınabilir sizin yapmanız gereken şey karbonhidratı biraz düşürüp proteini biraz arttırmak arada uçurum bırakmayın sağlıklı yağları unutmayın :)

0|1
    0|0
    • ekmek vs tüketmiyorum zaten kola zero içiyorum sadece o da günde 1 kutu kola sadece

Kızlar Ne Diyor 1

• Yediklerine dikkat ederse olabilir

0|0
    0|0
    • Sadecr protein agirlikli beslencem 185 boyum ve 90 kg im.82 filan olmak istiyorum zorlarsam 80

Erkekler Ne Diyor 4

• ne varki?

0|0
    0|0
  • Rahat verirsin abi 8 km azımsanacsk bir mesafe değil

0|0
    0|0
    • 185 boyum ve 90 kg im.82 filan olmak istiyorum zorlarsam 80

• Yağ oranın kaç mesela? Bu tür faktörler de ön planda arkadaşın çok fazla yağı yok anlaşıldığı üzere boy kilo oranlaması yaptığımız zaman.

• yağ oranımı bilmiyorum ölçüm yapmadım ama sadece zaten göbek var göbeğimin yan kısımları bile yok yani yan sarkık vs hçbişi yok sadece öne doğru çıkık bir durumda

• Kişiden kişiye değişir :))

0|0
    0|0
    • 185 boyum ve 90 kg im.82 filan olmak istiyorum zorlarsam 80

• Abi boyun çok iyi 82 yeter aslında. 2 ayda rahat verirsin. Diyet yap ama çokta zorlama kendini sadece abur cubur beyazlardan uzak dur rahat verirsin

• Hmmm. Demek 1 günde 112 km yürüsem 10 Kg. 1 günde 1120 km yürüsem 100 kg. Hiç fena değilmiş.

0|0
    0|0
Yükleniyor...