Uzun olmasına rağmen topuklu giymiş....

Uzun ama ona ragmen topuklu giymiş kızlar hakkında ne düşünürsünüz?

17 yasındayım, yaşıtlarım arasında en uzun benim boyum 1.71 , sınıfta boy sırasında en basta ben varım zaten, herkes diyo ne kadar uzunsun aa manken olsana bilmemne, bence o kadar da uzun değilim ama cevremdekiler kısa oldugu için topuklu giyemiyorum.. mesela düğün nişan vb bir yere gidicem, giyemiyorum. insanlar "uzun zaten bir de topuklu giymis deve gibi olmus hey Allah ım" demesin diye... ve bazı kıyafetlere babet hiç olmuyo topuklu gerekiyo.. 4 cm topukta nene topuğu gibi oluyo yaşıma gitmiyo...

Siz uzun olmasına rağmen topuklu ayakkabı giymiş bir kız hakkında ne düşünürsünüz? Lütfen objektif bakın!

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• seve kuşu zürafa gibi yakıştırmalar yapmak mümkün tabi :))) en güzeli giyim kuşam makyajda aşırıya kaçmadan yakışanı bulabilmek zaten onu yapabilen insan kendi tarzını oluşturmuş oluyor bir ayrıca ister istemez abartılan her şey dikat çekip eleştiri konusu olabiliyor aaa boya küpüne düşmüş maymun :))) o ne lan hiç giyinmeseydi hasba gibisdinde bilmem antalabilebildimmi :)))

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• ben sana çok net bişey söyleyim...millet sana laf söylüyosa kıskandığı için söylüyodur..hiç çekinme kendine yakışanı yap..yakışmıyomu peki topuk

2|0
    0|0
    • 171 boy 51 kilo 80 62 89 hayal et işte.. biliyorum foto görmeden olmuyo ama.. bence yakışıyo, bacaklarımı daha güzel gösteriyo, kim giyerse giysin topuklu bacakları ve kalcayı daha güzel gösterir

• rica ederim :) eklemiyomusun arkadaş olarak :)

• ne oldu gittinmi :)

• 20 cm giymiceksen sorun yok

1|0
    0|0
  • kız uzundur fiziği çok güzeldir yakışır kız uzundur avareldir yakışmazz

1|1
    0|0
  • giyin bence kısa çekinmene gerek yok güzelliğine seksilik katmış olursun.

1|0
    0|0
  • giysin sorun yok (:

1|0
    0|0
  • Çok sevmem açıkçası...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Giy yakışıyorsa ya herkes kısaysa senin suçun ne?

1|0
    0|0
  • salla ya bende öyle düşünürdüm ama artık umrumda değil giy gitsin. ben 170im yakın arklarım hep 155 160 falan giyme diyorlar inadına giyiyorum onlaramı sorcam

1|0
    0|0
    • evet herkes giyme diyo kıskanclar kjhykg :D kaç cm giyiyosun

• giy gitsin çok güzel stiletto ayakkabılar var hem bu sene moda gerçi yaşına uygun kaçarmı bilmem

• sanırım yasıma daha yuvarlak burunlu kadınsı olmayan renklerde, yolladıgım linkteki gibi topugu olan bişey yakısır

• Güzel olmak suç mu yani :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...