Annesi olan var olmayan var...

Sabah'tan beri twitter'dan face'ten ordan burdan millet Annesine güzellemeler yapıyor. olan var olmayan var insanların gözünün içine sokar gibi ne bu nispet arkadaş ? Anneler gününe başlatmayın... nefret ediyorum bu günden

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Bence çok saçma bir gün. İnsan annesini anneler gününde hatırlamamalı. Her zaman onu hatırlayıp ona hediyeler almalı. Böyle günler olduğu zaman da dediğin gibi insanın gözüne sokuyorlar. Birde annesi olmayanları geç annesi olup birşey alamayanda var... Tamamen ticari bir gün...

1|0
    0|0
    • Teşekkür ederim...

• ben teşekkür ederim... biraz sinirli olduğum için sert yazdım... siz düzeltip daha ılımlı bir şekilde yazıp, benimde duygularıma tercuman oldunuz.

• Rica ederim. Durumunuzu anlıyorum...

Erkekler Ne Diyor 9

• Kimse kimseye nispet yapmıyor. Böyle düşünürsen hiçbir kutlama yapılmasın, tv'lerde hiçbir reklam da olmasın.

ayakları olmayanlar var, ayakkabı reklamları yasaklansın, şeker hastaları için şeker, çikolata gösterilmesin, kulağı duymayanlar için de ikide bir konser yapıp eglendirmesinler milleti.

0|0
    0|0
  • Burda Mevlanalara, Yunus Emrelere girmiycem. Albülhak Hamit Tarhanları ise pas geçicem... Annenin olmaması üzücü ancak sen buna sinir olmak yerine olsaydı keşke şöyle yapardım gibi duygulara odaklanıp, enerjini annesi olan fakat değerini bilmeyenlere yöneltip onlara faydalı olabilirsin. Hem senin vicdan olarak rahatlatır hemde sosyal bir yardımın olur insanlara.

0|0
    0|0
  • haklısın .

1|0
    0|0
  • bu kadar gerilme sakin ol herkes elindekinin kıymetini bilmeye çalışıyo , tabi reklam amaçlı yapanlar hariç , sanırım annen yok olsaydı sende aynı şekilde davranırdın ayrıca annen hayata değilse bile mezarının başına gidip bir mezarını temizleyip su döküp dualarını eksik etmezsen sende içini biraz rahatlatmış olursun

0|0
    0|0
  • aynen bunu yazan arkadaşların bunu da düşünmesi gerekir..bu arada sende fazla üzülme hayat herkesi değişik yerlerden sınıyor.buda senin sınavınmış...

0|1
    1|0
  • annen yoksa sen nasıl doğdun?

0|0
    0|0
  • Kusura bakma ama, senin olmadığı için olanları suçlamaya hakkın yok. Sanma ki bizim annemizde ebediyen bizimle kalacak. Ayrıca, evladı olan var olmayan var, hiç değilse baba dedin birisi var öyle deyil mi? kendine pay cıkarma bu işte. ayıpladım seni

0|0
    0|0
  • hergün anneler günü ya en güzel hediyede ona saygı ve sevgi...

0|0
    0|0
  • bir gün sende anne olacaksın nefret edebilirsin ama saygı duymalısın insanlara..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Seninki yok diye herkesde yokmuş gibi davranamaz ki . sende biraz anlayışlı ol hem nerden bilsinler ki senin annen yok bu arada Allah rahmet eylesin

0|0
    0|0
  • annen olsa sende yapmayacak mıydın?sende mezarına çiçek götürüp yine anneni anımsayabilirsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...