Hayırlı eş ve evlilik...

Arkadaşlar günü gelince hepimiz evlenicez nihayetinde.Benim gönlümden geçende eşimle,ailesiyle çoook mutlu olmak senin annen baban, benim annem babam olmasın aramızda hep biz olalım dileğim.Geniş huzurlu temiz bir aile..Diyeceksiniz ki bunu herkes ister ama sorum şu ki ; benim çevremde bir kaç tanıdığım sadece benim ailem olsun gibi bencil düşünen insanlar,kimisi sadece çocuk için evlenmiş,kimisi onun ailesine yaranmak için uğraşmam diyenler...vs sizde böyle mi düşünüyorsunuz yoksa benim düşündüğüm gibi sizin için hayırlı evlilikler temiz huzurlu inançlı saygı sevgi dolu birliktelikler mi ? ( buna iki tarafın ailesi ile kendi canından kanından gibi davranmak bütün olmak dahil)...Teşekkürler şimdiden...

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bende senin gibi düşüniyorum, ama böyle düşünenler çok az, bir zaman sonra eşinin annesine kaynana derler ve bir sürü laf ederler, arkadaşları ile ileri geri konuşurlar, ben bunu görüyorum sürekli, ben anayı ana bilirim yeterki oda hiç olmazsa biraz saygı göstersin, ben onunla evlendiysem o benim namusumsa eğer ayleside öyle olacaktır her dayma, amazonun tutumuna da bağlı biraz

0|0
    0|0
    • İşte aynen böyle düşünüyorum ya:) Evlendiğin adama eşim diyorsan ailesine de ailem diyeceksin.Annesine anne derken mecburiyetten değil canı gönülden anne diyeceksin kendi annene olduğu gibi..Hiç aksini düşünmedim ama böyle düşünen dediğin gibi çook az :(

• İnşallah hayırlısı olsun o zaman..

• İnşallah tez olur, güzel dileklerin için teşekkrler

Erkekler Ne Diyor 7

• evlilik zor iş hele bu akaraba muhabetti daha zor senin anan onun babası derken hopppalala ortam geriliyor hemen en iyisi ne kadar ekmek o kadar köfte modeli eşin senin akrabalarına ne kadar değer verir sayarsa sende onunkine aynı şekil değer vereceksin ayrıoca akarabalara uzak yerde ev tutacan özle çat kapı gelemeyecekler ozaman fazla problem olmaz diye düşünüyorum

0|0
    0|0
    • Doğru söylüyorsun gerçekten .Ama herkesin aklında belli bir evlilik kalıbı vardır ben istiyorum ki böyle çok sıkı olalım çok bağlı olalım birbirimizle ,sevelim sayalım çook yakın olalım istiyorum neyse kısmet artık :)

• evlilik sevdiğin kisi ile bir hayatı paylaşmak ona güzellikleri imkanın el verdiğince sunmak dır bence !

0|0
    0|0
    • Tabiki öyle ama bence bu paylaşımda aileler de olmalı bence iki tarafta da çekişmeler yerine bağlanmalı birbirine diye düşünüyorum..

• Kesinlikle hayırlısı olur inşallah :)

• hepimiz için amin :)

• Temiz, huzurlu, sağlıklı, inançlı, saygı ve sevgi dolu birliktelikler ve bunun yanında iki tarafın ailesi ile kendi canından kanından gibi davranmak..

İyi bunlar güzelde daha evliliğime 3-4 yıl var :(( yaş da ileliyor + ortalık fena :(

0|0
    0|0
  • sana katılıyorum valla bende oyle ıstıyorum.benım aılem öz aıle gbı davranır ıns evlencegm kısının aılesde ole olur bna karsı

0|0
    0|0
  • Ben evlenince istiyorum ki her iki ailede benden uzak dursun. Her ota boka maydanoz oluyorlar. Kaynana kaynanalığından gelin gelinliğinden vazgeçmiyor. Çekemem kimseyi. Bizi bize bıraksınlar yeter :)

0|0
    0|0
    • O söylediğinde haklısın çekemiyorlar birbirlerini :)) ama ben daha yakın olmak istiyorum iki ailede birbirine çok yakın olsun birlikte gülelim birlikte ağlayalım...Bu derece yakın sıcak bir evlilik düşünüyorum :)

• Kısmet yaa birazda kişide biter diye düşünüyorum ama bakalım teşekkürler :)

• rica ederim...

• (: gönlünden ne geçiyorsa allah sana versin.

0|0
    0|0
  • e herhalde yani.insan mutlu olmadıktan sonra ne yapsın evliliği

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• canim herkes oyle olsun ister ama evlendikten sonra isler degisir. malesef Turkiye'de genelde gelinler evde hizmetci olarak gorulur Ayni sekilde koca karisini hizmetci olarak gorur. soyle 25 yasindan sonra farkina variyorsun olaylarin o yuzden kolay olmaz evlilik 25 ten sonra.

0|0
    0|0
    • Çok haklısın canım bende öyle düşnüyorum ..Dedim ya çevremde de o tarz evlilikller var o yüzden merak etiim.Ama ne bilim ya gönlümden geçen hep sıcak bir evlilik iki tatrafında birbiri ile çoook yakın olması kısmet :)

• Allah gonlune gore versin, bence evlenecegin zaman evlilikten beklentilerini insanlar konusmali, daha net olur hersey

• Sağol canım seninde öyle:) Kesiinlikle haklısın mutlaka öyle olmalı ...

Yükleniyor...