Body Yapanlar Dal içeri....

Meraba arkadaşlar Ben body yapıyorum ama fazla bişiy yaptığımı sanmıyorum nasıl desem çalışıyorum ama gainer fılanda kullanıyorum yaptığım sporun faydası olduğunu hiç sanmıyorum öyle hissediyorum sizce yaptığım spordan bir sonuç alırmıyım?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• hocaya sor :D ben kendim evde çalışıyorum inat edeceksin çalışacaksın yapacaksın bu kadar basit evde yapıyorum deyince millet eehh nolcak evde yaptığından diyor ama bence öyle değil 2 ayda kollarım ve göğüsüm belirgin bir şekilde gelişti iyi çalıştığımı düşünüyorum ve çok okuyorum bu konularla ilgili.bilgi sahibi olmak önemli hareketleri nasıl doğru yapacağını sor hocaya ya da oradakilere ya da internetten videolardan bak benim elimde geniş bir arşiv var kendim yapabildiklerimi uyguluyorum.motivasyonunu kaybetme gelişemiyorum deme 2 ayda birşey yapamazsın zaten en az 6 ay birşey bekleme.

0|0
    0|0
    • oylede hocaya soruyom iyisin iyi diyo dılının ucuyla dıyo :S

• :) o zaman hoşuna gidecek başka sporlar dene

• yapmadıgım cok az sey kaldı :D onlarda turkıyede yok

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• İki - üç aydan sonra ancak faydasını görürsün kardeş.ç Sabret devam et.

0|0
    0|0
  • dengeli beslenme ve sporla faydasının görürseün illa gainer kullanmana gerek yok.

0|0
    0|0
    • kardeş ben aşırı yemek yiyen biriyim ama hiç kılo alamıyorum bende sımdırım sıstemı hızlı çalışıyor.. ;)

• o her neyse bılmıom ama yemediğim yemek yoktur 2 ay boyunca tavuk göğsü yedım hergün.. evde işte...

• link şurdaki gıdaları tüket fydası olur

• Ne kadar oldu başlayalı?

0|0
    0|0
    • 1 ay oldu ama hiç fark yok :/ daha oncede 6 ay kıck box yaptım

• İyi olur, eldiven al bence de..Ağırlık artırmazsan hiç gelişme olmaz.

• evt haklısın

• body yapanlar gebersin gitsin abi.benim gibi doğuştan üçgen vücutlu erkeklerin değerini düşürüyosunuz :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...