18 Yaşından Sonra Futbol alt yapısına gitmek?

Babam eskiden güreştiği için güreşe merak sardık ve 11 yaşında başladım 12 yaşıma kadar çok azimli bir şekilde devam ettirdim. Yazın güreşlere girdim ve çalışmanın sonucunda başarılarımı aldım fakat başka bir yağlı güreş müsabakasında hakemin bana yaptığı haksızlık sonra güreşle ilişkim tamamen koptu bir anda kendimi spordan kestim. Geçen sene hocamın ısrarına geri gittim ama kendime 1 gr. güvenmedim. azim olmayınca olmuyorr muş 11 yaşındaki kendimden eser kalmadığını, önüne gelenin mindere patlattıgını görünce kariyerimi sarsmadan çekileyim dedim :) Şimdide futbolcu olmak istiyorum ama lise 4 e geçtik sorsanız herhangi birisine ya olmaz boşuna uğraşma der. azim ve çalışma olduğu sürece bir insanın başarmıyacağı bir şey yoktur bana göre... kimseyide takmam bu konularda fakat ortamlar ve bazı durumlar beni engelliyor gitmem için. Örneğin oradaki arkadaş ortamı, torpiller (amca, dayı vs.). Size soruyorum 18 yaşından sonra alt yapıya girip futbolcu olunurmu. HIC ALT YAPIDA ÇALIŞMADIM SOKAK HARIÇ!!

0|0
1|1

En İyi Erkek Görüşü

• Zor işin özellikle de futbolla aran iyi değilse. Sıfırdan başlayacaksın anladığım kadarıyla. Belirli bir altyapı gerekiyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Girebilirsin. Bulundugun şehirdeki bal (bölgesel amatör ligi) takımının oyuncu seçmeleri oluyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...