Kapat

İnternetten tanışıp çıkan var mı?

biriyle buluşucaksınız aynı sehırdesınız 2 ay boyunca sevgılı gibi konuştunuz netten tanıştınız ve buluştunuz ve tahmın ettığınız gbi çıkmadı ne yapardınız bu durumla karşılaşan ayrılan var mı? Yda ılışkısı guzel giden merak edıyorm bende bırıyle konuşuyorm ve yakında buluşucam mesajlasarak anca bu kadar oluyor.. Resmde ınsanın gercek görunusu çok farklı o benı nasıl tahmın edıyor mesela soruyorm hoşladıqını aşık olduqunu soyluyor ama gercek hayatta gorusse dusuncelerı değişirmı acabaa .. Bn kndıme guvenıyorm gayette guzelım ama ıcımde kötü bir son olablr dıye dusunuyorm sızn görusunuz neler ?

0|0
3|18

En İyi Erkek Görüşü

• Facebooktan biriyle tanışmıştım. Buluştuk, sevgili olduk. Bir gün facesine girdim o zaman herşey bitti hayatımda onunla ilgili herşeyi sildim. Hiç yasanmamıs gibi hayatıma devam ettim. Bundan sonra sosyal medyada birileriyle tanışırken daha dikkatili oluyorum.

1|0
    0|0
    • anladım.. kotu bı durum

• aynen hklısın tabıı

• Çevremde bir çok kişi gördüm. Gerçek hayatta tanıştığı biriden ayrılınca kendine eziyet çektiriyor resmen. Sonrası mağlum içkiler, biralar, sigaralar, jiletler, kızın evinin kapısında beklemeler buna benzer bir çok hata. Ama kendide neden yaptını bilmiyor bunları aklı başına gelince iş işten geçmiş oluyor. O yüzden zamanı gelince bir birimizi buluruz mutlu bir hayat kurarız.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 17

• ben fransa da yaşayan bir türk kızıyla çıkmıştım inan başta herşey sana dört dörtlük geliyor fakat kendini kaptırdıktan sonra ve onla yüz yüze gelip gerçekten tanışınca hem onun karakterini öğreniyorsun ve senin gibi bir çok kişiye internetten kur yapıyor olabilir gerçek hayatında da başkaları olabilir ve karakterinin sana uymadığını anlayabilirsin ama amacı seni kullanıp dalga geçmek ise sana rol yapıp istediğini alır çekip gider sende kendini kötü hissedebilirsin bence hiç bulaşma derim kendimden biliyorum aynı duyguları yaşadım

0|0
    0|0
  • netten sevgili gibi konuşma işini ben anlamadım (: yani netten sevgili gibi birisiyle konuşan birisi görmediği halde, gördüğü birisi için ne düşünür (: orası şahibeli bir durum. hoşlanmak için bir şey diyemem (: konuşmaları mantıklı gelir sana hoşlanırsın, bunuda internetten okudun ve çok beğendin, sana mantıklı gelen bir yazı gibi düşüne bilirsin (: ama sevgili konusu bana biraz ters geliyor. hangi tuşa basarak öpüşüyorsunuz? (:

0|0
    1|0
    • buluşucaz dıyorum sen anlamıyormusun neden tanıştıqm bırıyle opuseym hemen ?

• sen beni anlamadın, benim seni anlamamı mı bekliyorsun (:

• facede tanışdım 2 yıl birlikde olduk ilişkinin üçüncü ayında ben doğuda yaşıyorum her ay 1 defa istanbula gidip 1600 km yol onu gördüm en sonunda dayanamadım 1 yıl onun şehrinde yaşadım ailemi herşeyi bırakarak sonunda ayrıldık ama güzel günlerdi .. göreceli bir kavram seninki

0|0
    0|0
  • bir forum sitesinde tanışıp çıkmıştık ilişkinin başlangıcı güzeldi hatta her an böyle klavye başında olasın geliyor ama zamanla anladık ki bir birimizi değil yazdıklarımızı seviyormuşuz yazılar ise değişkendir...gerçek aşk karşılıklı olur hisler ile olur diğer türlüsü aldatmacadır

0|0
    0|0
  • internetten çok güzel bir ilişki yaşamıştım geçmiş tarihte, niye olmasın ki, hoşlanmazsan bir daha görüşmezsin olur biter

0|0
    0|0
  • Ben netten tanıştım. 10 ay çıktım. Her şey yolundayken sıkılıp ayrıldı. Sen bayansın, biraz daha dikkatli ol. Sakat bu işler biraz. Memlekette her tip M.F. var.

0|0
    0|0
  • aramızda 700 km olmasına rağmen internetten tanıştıgım sevdiğimle 1.5 sene geçirdik. sonra ayrılmak zorunda kaldık.

0|0
    0|0
  • sana tavsiyem mümkün olan en erken sürede yüzyüze gel. yazışarak görüşme. bir araya gelemiyorsanız mutlaka kameradan görüntülü konuşma yapın. adamın resmiyle konuşma. kendisiyle konuş.

0|0
    0|0
  • Aynı şehirden hiç olmadı ama farklı şehirlerden hatta farklı ülkelerden tanışıp buluştuğum görüştüğüm oldu...

0|0
    0|0
  • bende öyle bir girişimde bulundum 40 kilo gibi görünüyodu 70 kilo falan bişey geldi karşıma

0|0
    0|0
  • netten tanıyıp hjc gorusmedysnz aşkına ınanmam nıyetı bellı.d

0|0
    0|0
  • nasıl yakısıklımı barı resımde gormedınmı arkadası

0|0
    0|0
  • ruslarla tanıştım ama çıkamadık

0|0
    0|0
  • Eveet benn...:)

0|0
    0|0
  • bi ara 1 sene kadar tanıştık ama çıkamadık bir türlü :)

0|0
    0|0
  • internetten çorumdan malatyadan adam çıkmaz.

0|0
    0|0
  • internetten tanışıp dışarıda görüşenler çok olmuştur. ben de çok yaşadım bu tür tanışmaları. ne var ki biraz riskli bur durum. güven çok önemli. riski de göze alabiliyorsanız deneyin. gene de dikkatli olmakta yarar var.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• şans işi benim bir arkadaşım buldu kaç yıldır çıkıyorlar.

0|0
    0|0
  • Şu an öpüşüyos.

0|0
    0|0
  • Resimden daha güzelim:Dçok fark atıyor hepsi hayal kırıklığı.sokaktan bulurum daha iyi

0|0
    0|0
Yükleniyor...